Promed Hair Clinic Saç Ekimi Sonuçları

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Promed hair clinic saç ekimi alanında başarılı sonuçları ile hem yurtdışı hemde yurt içinde ilgiyle takip edilen bir hair transplant saç ekim merkezi. Yurtdışına çok fazla ağırlık veren promed hair clinic istanbul gerçekten çok güzel sonuçları ile yayınladığı before ve after sonuçlarıyla saç ekimi yaptırmak isteyenlerin ilgisini çok fazlasıyla çekiyor. Yeşilova İstanbul / Küçükçekmece bulunan promed saç ekim merkezi saç ekimi yaptırmak isteyen yurtdışı hastalarını havalimanı transferleri ile saç ekim merkezine ve konaklayacağı otele kadar tüm hizmetleri gerçekleştiriyor.
Promed Hair Clinic.png

Promed Saç Ekim Merkezi Hizmetleri​

  • Saç ekimi operasyon sonrası misafirlerimizin şehrin tarihi bölgelerini görmeleri için şehir turu düzenliyoruz. Böylece operasyonel yorgunluğunuzu atmanızı ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.
  • Kliniğimizde aldığınız saç ekimi, plastik cerrahi veya diğer hizmetler sonrasında kontrolleriniz ve bilgileriniz sağlanmaktadır. Tüm sürecin ardından dönüş gününüzde sizi havalimanına transfer ediyoruz.
  • Operasyon günü uzman doktorlarımız tarafından yapılacak operasyon için sizi otelden hastaneye transfer ediyoruz. Tüm anestezi işlemlerinin tamamlanmasını ve güvenli bir şekilde operasyona alınmanızı sağlıyoruz.
  • Yurt dışından veya şehir dışından gelen misafirlerimizi güler yüzlü personelimiz ile havalimanında karşılıyoruz. Konforlu bir konaklama için otel hizmeti veriyoruz.

Promed Saç Ekimi Yaptıran Var mı?​

Promed hair clinic saç ekim merkezinde bir çok saç ekim hastası ülkemiz içinden de ve ülke dışından da saç ekimi yaptıranlar çok fazla, saç ekimi sürecinde bir çok olumlu olumsuz durumlar gerçekleşebiliyor, saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin iyi bir şekilde forum sitemizde ve saç ekimi sitelerinde iyi bir araştırma yapmasını öneriyoruz.

Promed Hair Clinic Whatsapp Hattı Telefonu​

+90 (542) 749 85 13
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Promed hair Clinic saç ekimi yorumları Google'da ki bulunan işletme sayfasından baktım, bir çok yorum var bu yorumları duyduğuma göre gerçekçi olmayan yorumlar var mı kimi firmalar farklı yorumlar satın alabiliyormus.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
43
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
102
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
35
Çevrim içi ziyaretçiler
19
Toplam ziyaretçi
54
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt