Promed Clinic Saç Ekimi

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cambage
  • 244 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Cambage

Cambage

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
7
PROMED CLINIC SAÇ EKİMİ

Promed Clinic saç ekimi
alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen merkezlerinden biridir. Son yıllarda diş estetiği, medikal estetik, plastik cerrahi, obezite cerrahi, tüp bebek tedavisi ve daha birçok alanda hizmet veriyor.

Saç ekiminde DHI ve FUE yöntemlerini kullanan Promed Clinic, anestezi iğnelerinin hissedilmemesi için sedasyon öneriyor. Sedasyonla yapılan saç ekimi işleminde acı ve ağrı hissi yok ediliyor, konforlu bir saç ekimi süreci yaşanıyor. Klinik, çeşitli paketlerle en uygun tedaviyi seçebilmenize olanak tanıyor.

PROMED CLINIC SAÇ EKİMİ DHI MI FUE Mİ?

DHI saç ekimi tekniğinde, alınan saç köklerinin Choi kalemlere yerleştirilmesi ve ekim işleminin gerçekleştirilmesi sağlanır. FUE yönteminde ise alınan saç kökleri, yerleştirilecekleri bölgeye kanal açma işlemi yapıldıktan sonra, bu kanallara yerleştirilir ve işlem tamamlanır. Her iki yöntemin de kendine göre artıları veya eksileri bulunur. Saç ekimi yaptıracak kişiye, donör alan yeterliliğine, ekilecek alanın genişliğine, saçın durumuna göre karar verilerek bu iki yöntemden biri tercih edilebilir.

PROMED CLINIC SAÇ EKİMİ YURT DIŞI HİZMETİ

Promed Clinic saç ekimi hizmetini yurt dışından ve şehir dışından gelen misafirleri için özel hale getiriyor. Çevrim içi görüşmelerle anlaştığı danışanlarını davet ediyor ve havaalanında karşılıyor. İş ortaklarıyla güçlü bir birliktelik kurarak otel ve benzeri hizmetlere ulaşımınıza destek oluyor.

Saç ekimi sonrasında danışmanlarla irtibatta kalma konusunda da güvenebileceğiniz Promed Clinic, ilgili hizmetiyle birçok artı değere sahip. Avrupa’nın dört bir yanından gelen misafirlerinin işlem sonrası soruları yanıtlanıyor ve güvenle evlerine dönmeleri sağlanıyor. Evlerine dönen misafirlerinin bu süreçteki sorularında da çevrimiçi desteğini sürdürüyor. Klinikle ilgili yapılan olumlu yorumların sayısı da oldukça fazla. Klinikten ayrılan tüm misafirler mutluluğunu ve deneyimini paylaşıyor.

SAÇ EKİMİ SONRASI İLK YIKAMA

Saç ekimi işlemi tamamlandıktan sonra iki gün dinlenme süresinin ardından ilk yıkama işlemi yapılır. Promed Clinic saç ekimi sürecinin bu en önemli aşamasında ilk yıkamayı yaparken, nasıl olması gerektiği konusunda bilgileri de kişiye veriyor. Böylelikle saç ekimi için gelen kişi, ilk yıkamadan sonraki yıkamaları evde kendisi nasıl yapması gerektiğini öğreniyor. Gerekirse danışmanına telefonla ulaşarak destek alabiliyor. Yaklaşık 10-15 gün boyunca her gün saçların solüsyon yardımıyla nazikçe yıkamasının yapılması ve oluşan kabuklanmaların kafa derisinden rahatça ayrılıp dökülmesi sağlanıyor.


Yeşilova Mahallesi Bağlar Mevkii E-5 Karayolu Üzeri No:44/B Küçükçekmece/İSTANBUL
info@promedhair.com
0 (542) 749 80 74

#PromedClinicsaçekimi #saçekimi #sacekimi
 
Son düzenleme:

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
42
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
100
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt