Promed Clinic Saç Ekimi Deneyimleri ve Sonuçlar

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Cambage
 • 337 Görüntülenme
 • 0 Yorum
Cambage

Cambage

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
7
Promed Clinic Saç Ekimi Merkezi
Güçsüz saç köklerinin tedavisi ve saçsız bölgelerin ekim yoluyla saçlandırılması işlemleri, Promed Clinic Saç Ekimi Merkezi'nin en önemli hizmet kalemlerindendir. Hem kadınlarda hem de erkeklerde rahatlıkla uygulanabilen saç ekimi, yaşam kalitenizde gözle görülür bir farklılık yaratır.

Yoğunluğu azalmış, güçsüzleşmiş veya mücadeleyi bırakmış saç tedavileri için görüşebileceğiniz Promed Clinic uzman hekimleri, size özel tedavi prosedürleri belirleyerek ihtiyacınızı fark etmenize yardımcı olur. Kliniğimizde DHI ve FUE yöntemleriyle saç ekimi, sakal ve bıyık ekimi, kaş ekimi, kirpik ekimi, mezoterapi ve PRP tedavisi uygulanır. Böylece saçlarınızla ilgili problemleri yok ederek yeni güçlü ve doğal saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Neden Promed Clinic Saç Ekimi Merkezini Tercih Etmelisiniz?
Daha önce saç ekimi yaptırmış Promed Clinic hastalarının saç ekimi yorumlarının olumlu olması, saç ekimi sonrası sonuçlarının başarılı görünmesi, Promed Clinic Saç Ekimi Merkezi'ni tercih etmeniz için önemli sebeplerden kabul edilebilir. Doğal ve acısız sonuçlar için sedasyon işlemi de yine tercih sebeplerinden biri. Bu sebeple saç ekimi düşünenler tarafından sıklıkla tercih ve tavsiye edilir.

Promed Clinic Sonuçları
Saç ekimi düşünenlerin, daha önce bu işlemi yaptırmış kişilerin sonuçlarını görmek istemesi son derece doğaldır. Böylece işlemlerinin nasıl olacağını görebilir, süreç hakkında fikir edinebilirler. Bu sebeple birkaç sonucu yazıda bulabilirsiniz.


Promed Saç Ekimi Merkezi Fiyatları
Kliniğin fiyat bilgisi için muayene şartı vardır. Kişiye özel belirlenecek olan paket ve prosedürler hesaplanarak ücret bilgisi doğru ve adil bir şekilde verilmektedir. Bunun için randevu oluşturup muayene olmanız gerekir. Planlanan program doğrultusunda, ekstra tedavilerin olup olmayacağı da belirlenerek süreç başlatılır. Muayene için aşağıdaki iletişim bilgilerinden Promed Clinic Saç Ekimi Merkezine ulaşabilirsiniz.

Yeşilova Mahallesi Bağlar Mevkii E-5 Karayolu Üzeri No:44/B Küçükçekmece/İSTANBUL
info@promedhair.com
0 (542) 749 80 74
 

Ekli dosyalar

 • 9.jpg
  9.jpg
  787.9 KB · Gösterim: 69
 • BEFOREAFTER4.jpg
  BEFOREAFTER4.jpg
  675.1 KB · Gösterim: 32
 • FS-BEFORE-AFTER1 (7).jpg
  FS-BEFORE-AFTER1 (7).jpg
  905.9 KB · Gösterim: 34
 • STORI - BEFORE- AFTER (9).jpg
  STORI - BEFORE- AFTER (9).jpg
  977.7 KB · Gösterim: 29
 • STORİ.jpg
  STORİ.jpg
  633.3 KB · Gösterim: 36
Son düzenleme:

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
124
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
138
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
179
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
69
Çevrim içi ziyaretçiler
37
Toplam ziyaretçi
106
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt