Procapil Sprey Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Procapil sprey kullananlar kullanıcı yorumları ne işe yarar saç çıkarır mı nasıl kullanılır procapil bırakınca saçlar dökülürmü fiyatı hakkında bilgiler. Procapil erkek tipi saç dökülmesini önlemek için üretilmiş üç aktif maddenin birleşimden oluşan kılcar damar genişletici aktif bir etkendir. Procapil aynı minoxidilde olduğu gibi saçları besleyen kılcar damarları genişleterek saç köklerini uyarır ve saçların sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini sağlar. Günümüzde en sık karşılaşılan saç dökülmesi olan andro genetik yani erkek tipi saç dökülmesidir. Bu tip saç dökülmesine sebep olduğu bilinen DHT hormonu saç foliküllerinde küçülme yaparak saçların uyuma fazına geçmelerine sebep olur. Genetik saç dökülmesi vitamin, sabun, şampuan, bitkisel losyon veya kürler kullanarak önlemez mutlaka daha etkili ilaçlar kullanmak gerekir. DHT hormonu 5 alfa redüktaz enzimi aktivitesi ile saç köklerinin dökülmesine sebep olduğu bildirilmektedir.

Procapil akti maddesi bilim insanları tarafından saç dökülmesi tedavisine yönelik olarak geliştirilmiş ve etkinliği yapılan bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış kompleks bir bileşimdir. Bilim insanlarının yaptığı araştırmalar sonucunda Procapil’in saç dökülmesine en etkili bileşiklerden biri olduğunu ispatlamıştır.
Kompleks bir bileşik olan Procapil, üç ana aktif maddeden oluşur. Bunlar Biotinil Tripeptid – Oleanoic Asit – Apigenin’den etkenleridir.
Procapil saç dökülmelerinin ana sebebi olan DHT (Di Hidro Testosteron) hormonunu baskılar ve saç köklerine sağlıklı kan akışını sağlayarak dökülme, incelme, uzama problemlerinin tedavisinde etkili bir sonuç sunar. DHT hormonu azaltılmasına katkı sunarak folkillerin baskı almasını yavaşlatır. Saç uzama hızını arttırır ve saç yaşlanmasını geciktirir. Procapil’in belirgin bir yan etkisi yoktur ve güvenle kullanılmaktadır.

Procapil.jpeg


Procapil sprey nasıl kullanılır​

Saçlarınıza spreyi veya damlalık ile kullanacaksanız mutlaka saç derisi temiz olmalıdır. Saçlarınızı ilk önce yıkayın ve durulayın. Saç derisi hafif nemli olmalıdır bu losyon emilimi için gereklidir. Saç diplerine 1ml damlalık ile damla damla dökülen her bölgeye uygulayın. En az 3 saat kurumasını bekleyin. Saçlarınızı 1 gün boyunca yıkamayın. 3 aylık kullanımdan sonra procapil etkisini göstermeye başlar. Sabah ve akşamları 1 - 1.5 ml kullanın.

Procapil Sprey Yan Etkileri​

Procapil'in belirgin bir yan etkisi yoktur ve güvenle kullanılmaktadır.

Saçlarım dökülüyor nasıl bir tedavi yöntemi uygulamalıyız. Saç dökülmesi şiddeti ve ilerlemesine bağlı olarak bir çok etkili tedavi yöntemi bulunmaktadır. Kendinize iyi gelen bir yöntemi belirleyip düzenli olarak kullanmanız durumunda saçlarınızı uzun yıllar koruyabilirsiniz. Tedavide herhangi bir düzensiz kullanım ara vermeler alınan sonucu azaltır ve dökülmeler tekrar başlar. Genetik saç dökülmesi ömür boyu tedavi gerektiren bir hastalıktır. Bırakıldığında saçlar eski haline hızlı bir şekilde gerileme yapar.

Mevcut tedavinize mutlaka ek olarak vitamin ve mineral destekleyici gıdalar veya ürünler eklemeniz alacağınız etkiyi maksimum seviyede yükseltir. Özellikle biotin günlük 2.5 mg, çinko, folik asit, B6 vitamini saçlara fayda veren vitaminlerdir. Saçlarınızı da ılık su ile yıkamanız ve yağlanma önleyici ketakonazol içeren şampuanları tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Procapil sprey kullanıp saçlarında etkisi olduğunu gören saç çıkarttığını olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını sayfa altında yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
D

dejavu35

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
1
Doktor bana hair forte procapil sprey kullanmamı önerdi bundada minox gibi döngü olayı var mı?
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Doktor bana hair forte procapil sprey kullanmamı önerdi bundada minox gibi döngü olayı var mı?
Hair forte saçlarda döngüye sebep olmaz olsa bile hafif derecede yapabilir
 
O

omer1828

Üye
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
saç ekimi sonrası kullanılabilir mi ne dersiniz bu konuda?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
422
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
173
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
142
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
181
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
216
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
164
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
52
Çevrim içi ziyaretçiler
34
Toplam ziyaretçi
86
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt