Procapil Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alahan
  • 861 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Alahan

Üye
Mesajlar
66
Tepkime puanı
1
Procapil kullanıcı yorumları özellikle erkek tipi saç dökülmesini önlemek için geliştirilen üç ana aktif maddenin birleşmesinden oluşan yeni saç oluşumunu destekleyen, saçları kalınlaştırıp dökülmelere karşı daha dirençli hale gelmesini sağlayan, saç foliküllerinin yaşlanma süreciyle savaşan bir kombinasyonudur. Bu maddenin içindeki üç ana etken Apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinoyl Tripeptide-1 vitaminli matriksin saç kayıplarını en aza indirgemek için çalışan özel olarak bir araya getirilmiş bir bileşendir. Başta saç dökülmesi önleyici ürünleri olmak üzere şampuanlar, saç kremleri ve saçlara uygulanan saç güçlendirici toniklerde kullanılmaktadır. Günümüzde en sık görülen saç dökülmesi genelde DHT hormonuna karşı saç köklerinin duyarlı olması ve bu nedenle güçsüzleşerek dökülmesidir.

Procapil Dht Saç Folikülleri​

Dht saç folikülerinin daha uzun süre dinlenme sürelerine ve daha az uzamalarına neden olur. Saçların güçsüzleşmesine önemli besin maddelerinden yoksun kalmasına sebep olarak Dermal Papila hücrelerine ulaşmasına engel olur. Dermal Papilla hücreleri yeni saç kökleri oluşturmak için bölünür ve farklılaşırlar. Önemli besinlerden yoksun kalırlarsa azalırlar ve sonucunda güçlü sağlıklı saçlar üretemezler.

Procapil kullanıcı yorumları bu başlık altından yazabilirsiniz. Arkadaşlar procapil içeren spreyler şampuanlar saç çıkartıyor mu, dökülmeleri önlüyor mu, mevcut saçları gürleştiriyor mu yorumlarınızı konu altından belirtirseniz kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olursunuz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
İ

İhsan

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Procapil zeytin ağacı yapraklarından elde edilen bir kombinasyon olduğunu okumuştum. Zeytin ağacı yaprağının bir çok faydası var corona zamanıda baya ünlüydü kullanımda.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
390
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
790
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
630
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
557
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
342
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
43
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt