Priorin İntense Tablet Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Moonlight
  • 810 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Priorin intense tablet kullananlar kullanıcı yorumları saç uzatır mı faydaları priorin tablet ne işe yarar nasıl kullanılır yan etkileri saç çıkarır mı içeriği eczane fiyatı hakkında açıklayıcı bilgiler. Priorin intense tablet içeriğinde aktif doğal bitkisel ekstreler ile saç dökülmesini önlemek ve yavaş uzayan saçları hızlandırmak ve dinlenme gazından çıkan saçları desteklemek amacıyla üretilmiş bir saç besin takviyesisidir. Bitki özleri yüzyıllardır saç dökülmesinin önlenmesi ve cansız saçların iyileştirilmesi için kullanılmıştır. Günümüzde yararlı bitki özlerini saç köküne doğrudan ulaştırmak ve saçları kökünden beslemek için, kapsül formunda üretilmiş bir çok bir çözüm var. Kapsül içeriği tamamen doğal bitkisel ekstratlardan hazırlanmış saçları kökten uca besleyen, güçlendiren dökülmeyi durduran ve saç ekiminde ekilen saçların deriye daha sağlam ve hızlı tutunmasını sağlamaya yardımcı olur. Priorin tablet kullanımı gayet kolay üç ay süreyle düzenli kullanımda istenilen etkiyi gösteren tamamen güvenli bir gıda takviyesidir. Ürün içerisinde bir çok bitkisel ekstrat dışında saç besleyici bir çok vitamin ve mineraller bulunur ve sağlıklı saç oluşumu, sağlıklı saç derisi ve cilt hücrelerinin yenilenmesini kolaylaştırarak saç foliküllerinin ömürlerini uzatır. Priorin intense tablet içeriğinde bulunan sarı darı ekstresi mineraller açısından zengindir. Bu mineraller potasyum, magnezyum, kalsiyum, demir, çinko, florür, kükürt gibi elementlerdir. B vitaminleri ve Aminoasitler açısından zengindir. Derinin lipid komponenti olan seramid içerir. Bu sayede: Saçı kökünden besler, Saç ve cildi nemlendirir, saçları güçlendirir ve saç derisinin doğal elastikiyetini artırır, saçların uzamasına yardımcı olur. Buğday tohumu yağı doğadaki en zengin E vitamini kaynaklarından biridir. A, B1, B2, B3 ve B6 vitaminlerinden zengindir. Buğday tohumu yağı içinde omega 3 ve omega 6 yağ asitleri kılcal damarların sağlıklı olması bakımından önemlidir. Yine lesitin yönünden zengindir. Antioksidan etkilidir. Bu sayede saçlı deriyi besleyerek yeniler, yaşlanmasını geciktirir. Saç köklerini güçlendiririr ve yeniler. Sağlıklı hücre döngüsü sağlayarak, saçların daha sağlıklı, parlak ve güçlü olmasını sağlar.

priorin tablet.jpeg


Priorin İntense Tablet İçeriği​

  • Sarı darı ekstresi 140 mg
  • Buğday tohumu yağı 271 mg
  • Sistin 2mg
  • B5 vitamini 10 mg
  • Biotin B7 Vitamini 200 ug
Sistin saçların temel proteini olan keratinin yapı taşlarından biridir. Bu sayede saçların sağlıklı büyümelerini sağlar, saç tellerininin dayanıklılığını artırır. Saçların uzamasını destekler, saçların dökülme aşamasına gelmesini geciktirir. Oksidatif stresin saçta ve ciltte olumsuz etkilerini azaltır.

B5 vitamini aynı zamanda kalsiyum pantotenattır, koenzim A'nın yapısında bulunur, enerji metabolizmasında ve önemli hücre fonksiyonlarında önemli bir görevi vardır. Eksikliğinde büyümede duraklama, dermatit hstalığı ve saçlarda renk kaybı görülür. Saç köklerine sağlımıza zarar veren oksidatif stresi önler anti-stres vitamin olarak da bilinir. Bu sayede saçların uzaması ve saç kökünün beslenmesi için, saçların siyahlaşması için önemlidir. Saç derisinin sağlığını korur, Saç yapısındaki bozulma ve dökülmeye karşı etkilidir, Saçların renk ve parlaklığını korumaya yardımcı olur.

Priorin İntense Tablet Nasıl Kullanılır?​


İlk 3 ay genelde tok karnına sabah ve akşam bir bardak su ile alınmalıdır. Çok yoğun saç dökülmelerinde istenirse günde üç tablet sabah, öğle, ve gece olacak şekilde alınabilir. Etkisini tam göstermesi için altı ay kullanımı önerlir. Hormon etkileşimi bulunmaz, vücutta tüylenme yapmaz. İsteğe bağlı olarak gerektiğinde tekrar kullanılabilir. Her hangi bir yan etkisi yoktur. Hiçbir ilaçla etkileşime girdiğine dair bir bilgi yoktur.

Önemli Not: Priorin tablet genetik (kalıtsal) erkek tipi saç dökülmesini saç kaybını engelleme ve ölü saç köklerini canlandırma gibi bir etki göstermemektedir. Genetik nedenlerden dolayı dökğlmğş saçları çıkarmaz. Sadece var olan aktif saç köklerini besleyip canlandırarak saçın doğal gelişim sürecini uyarır.

Erkek tipi saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız kendinize belirleceğiniz uygun bir tedavi şekliyle saç tedavisi uygulayabilirsiniz. Vitamin ve mineraller genetik dökülmelerine fazla etkisi yoktur. Bu nedenle hormon engelleyici veya yeni tedavi yöntemlerini deneyip kullanmanız önerilir. Saçlarınızın daha kalın ve hızlı uzamaları için günde sabah ve akşam 2.5 mg biotin ve günde 1 tane çinko tablet kullanırsanız saçlarınız uzadıkça zamanla kalınlaştığını 6 ay sonunda görebilirsiniz.

Bayer firmasının ürettiği priorin intense tablet 2021 yılı satış fiyatı 110 TL dir. Eczanelerden veya online satış mağazalarından alınabilir.

Priorin 60 tablet kullanıp saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
64
Leron
Leron
L
S
Cevaplar
2
Gösterim
179
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
287
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
245
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
330
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
469
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt