Porte İstanbul Saç Ekimi Sonuçları ve Yorumları

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Porte İstanbul saç ekimi sonuçları ve yorumları hakkında sizlere tamamen sosyal medya hesaplarında paylaşıldıktan sonra forum sitemizde saç ekimi yaptıranlarveya bu firmaya saç ekimi yaptırmaya karar veren varsa detaylı bilgileri bizimle paylaşabilir diğer forum arkadaşlarımızda faydalanabilir. 2022 Yılı Temmuz 19 da gördüğüm bir paylaşım şehir dışından gelirsen tüm masrafları kendilerinin yaptığı,
  • Hotel Konaklama
  • Havaalanı Otel Transfer
  • A Sınıfı Hastane ortamında operasyon
Yukarıda sayılan hizmetlerin porte istanbul 12.000 tl saç ekimi fiyatı olarak belirlemiş. A Sınıfı hastane ortamında saç ekimi işlemleri konfor ve rahatlıkla gerçekleştirdiğini paylaşım yapmışlar. Saç ekimi firması ile ilgili bilgileri size paylaştık arkadaşlar var mı aramızda saç ekimi yaptıran? Saç ekimi sonuçları ile belki bir çok kişiye yol gösterici olabilirsiniz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
136
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
152
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
183
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
155
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
123
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
17
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
29
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt