Pharmaton Kullananlar Yorumları Faydaları?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 541 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Pharmaton kullananların yorumları faydası var mı? Bu tablet içerisindeki maddeler günlük olarak zinde kalmamızı sağlayan zihnimizin ve bedenimizin sağlıklı dinç olması için ihtiyaç duyduğu vitamin ver mineralleri karşılamaya yönelik olarak hazırlanmış bir gıda takviyesidir. İçerisinde bulunan G115 sayesinde multi vitamin etkisi gösteren vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmek için oldukça etkilidir. Pharmaton vitaminini düzenli olarak kullandığınızda enerjiniz artar, yorgunluk, halsizlik gibi durumları azaltır zihninizin canlanmasını sağlamaya yardımcı olur. İçeriğindeki vitaminler özel olarak seçilmiş kişiye iş ve sosyal hayatında dinamik bir yapı kazandırmak için bir araya getirilmiştir. Ürün içeriği sizin için hem gıda hem de ilaç alımı takviyesi anlamına gelir. Kendinizi bu vitamini kullanmadan önce içindeki bileşenlere bakmalı bünyeniz için eksiklik olup olmadığını araştırmalısınız. Fazla miktarda alınan vitamin yada mineraller faydası olmayabilir. Pharmaton içeriğine şöyle bir bakalım neler varmış.

Pharmaton’un içinde bulunan bileşenler listesi;

Kalsiyum 120 mg, Demir 10.5 mg, B vitamini 1.1 mg, A vitamini 800 mcg ,E vitamini 10 mg, D vitamini 5 mcg, Ginseng G115 40 mg , Çinko 1.5 mg

Bir uzman yorumuyla içeriğine baktığımda normal bir sağlıklı insan için bu vitamin takviyesi kullanmasını önermem, sebebi ise içinde bulunan kalsiyum, demir, çinko, B vitamini, E - A vitamini normal tüketilen ve kolaylıkla bulunan gıdalarda bol miktarda vardır bu besinler ile kolaylıkla alınabilir. Sağlıklı beslenmek için normal hijyenik gıdalar tüketmeye özen gösterilmelidir. Kayda değer bir tek Ginseng var onunda tüksek mg olan bir markanın ürününü alabilirsiniz.
 
Ç

Çağrı

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Son zamanlarda unutkanlık, halsizlik, uykusuzluk, dalgınlık sorunlarıyla uğraşıyorum B12 vitamini içiyorum faydası yok bazı arkadaşlar pharmaton kullanıyorlar ve öneriyorlar zihinsel olarak iyi geliyormuş daha önceden kullanıp faydasını gören varmı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
171
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
117
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
240
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
343
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
241
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
45
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt