Perfectil Tablet Kullananlar Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Moonlight
 • 1K Görüntülenme
 • 2 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Perfectil tablet kullananlar yorumları saça faydaları nelerdir? Perfectil tablet saç, cilt, tırnak bakımı için özel olarak üretilmiş içinde bitkisel ekstratlar ile vitamin, mineral bakımından zangin 22 farklı bileşen içeren saç besleyici bir gıda takviyesidir. Konu saç, cilt ya da tırnak bakımı olunca akla ilk gelen vitamin takviyesi almaktır. Özellikle saç dökülmesi önleme denilince ilk olarak biotin, çinko kullanımı ön sıralara çıkmaktadır. Saçlarımız, cildimiz mevsimsel değişimlerden etkilenir ve bunu bize uyarıcı olarak bildiriler. Saçların dökülmeye başlaması, ciltte kuruluk, kırışıklık, tahriş oluşması genelde havalardan sıcak, soğuk gibi etkenlerden ı-olumsuz yönde etkilenebilir. Saç tellerinin ince olması, tarakla tarandığında çabuk kopmalar, ciltte soluk görüntü, kızarıklık tırnakların ince olması, ufak darbelerde kırılması genellikle vitamin ve mineral eksikliğinden kaynaklanan bir durumdur. Perfectil tablet bu gibi problemlerin ortadan kalkması için özel olarak üretilmiştir. İçeriğine eklenen elementler ile saçları, cildi ve tırnakları tamamen korumaya daha sağlıklı hale getirmeyi amaçlar. Saçları kökten uca besler, cilt hücrelerinin oksidatif stresin olumsuz etkileri azaltır serbest radikal denilen zararlı bileşenlerin yok edilmesine katkıda bulunur. İçeriğindeki çinko ile hücrelerin sağlıklı bir şekilde yenilenmesini sağlar biotin ile saç tellerini kalınlaştırır. Selenyum ile çinko ikilisi tam bir tırnak sağlığını korumaya yönelik muhteşem bir minerallerdir. Aynı zamanda sağlıklı saç oluşumunda da görev alırlar. Şimdi gelelim içeriğindeki etken maddelerin ne işe yaradıklarına;

Perfectil Tablet Kullanıcı Yorumları.jpg


Magnezyum cildin nem oranını dengeler, sivilce oluşmasının önüne geçer, gözeneklerin sıkılaşmasına katkıda bulunur. Saç bakımında önemli yeri vardır saç köklerindeki kan dolaşımını hızlandırır.

C vitamini ciltte oluşan yaraları hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olur, cildin daha parlak canlı bir görünüm kazanmasını sağlar, aynı zamanda iyi bir kolajen üretimi destekcisidir. Cilt gözeneklerini daha sıkı olmasını aydınlık görünmesini sağlar.

B5, B12, B3, B1, B6 vitamini ciltte ortya çıkan yaşlılık belirtilerini azaltır, cilt bariyerini güçlendirerek cildin kendini onarım mekanizmasını çalıştırır. Bir diğer faydası ise cildi yoğum bir şekilde nem kazanmasını sağlar, aynı zamanda iyi bir saç bakımı vitaminidir. B 12 vitamini cildin yenilenmesini sağlayarak cildi onarır hücre yaşlanmasını azaltarak sinir hücrelerini onarır aynı zamanda unutkanlığa da iyi geldiği bilinmektedir.

B12 vitamini derinin yenilenmesini sağlayarak cildi güzelleştiriyor. · B12 vitamini hücre yaşlanmasının önüne geçer. Sinir hücrelerini onarır.

E vitamini ciltte oluşan yaşlılık belirtileri ince çizgi, kırışıklık ve sıkılık kaybını en aza indirir. Bitkisel çok güçlü antioksidan etkileri bulunmaktadır. Cildin parlak görünmesini, UV hasarını azaltılmasına fayda sağlar. Cildin koruyucu bariyerini güçlendirir. Saç bakımında kepek oluşmasının önüne geçer.

Çinko minerali iyi bir hücre yenileyici etkisi vardır. Saç ile cilt bakımında olmazsa olmaz minerallerden biridir, sivilce,yanık, ameliyati izlerini en aza indirger, cildin erken yaşlanmasını önler. Daha sıkı elastik bir cilt için genç görünüm kazandırır. Saç dökülmelerinin azaltılmasında DHT hormonunun yıkıcı etkilerine karşı saçları korunmasına katkı sağlar.

Üzüm çekirdeği ekstresi halk arasında bilinen kan yapıcı özelliği ile hücrelerin serbest radikal denilen kanda zehirli oksit olan maddeleri hücrelerden uzak tutar. Bilinen en etkili bitkisel antioksidanlardan biri prosiyanidin B1 içerir ve sağlıklı hücre gelişimini sağlar saç dökülmelerini ve cilt sağlığını korumada başarılı olan bir bitkiseldir.

Beta-karoten cilt yaşlanmasının önüne geçerek ince çizgi, kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini azaltır. Cildi güneş ışığının zararlı etkilerinden ve cilt kanserinde korunmasını sağlar.

Folik asit güçlü bir antioksidan özellikleri olan bu madde ciltte kolajen sentezini artırıyor, cildin daha elastikiyet olmasını sağlıyor ve hücre yenilenmesini destekliyor.

Biotin halk arasında hızlı saç uzatma saç dökülmesini önleyici vitamin olarak bilinir. Saç tellerinin kalınlaşmasını, saçta beyazlama oluşmasını geciktirmesi, dökülmeleri önleme, tırnak kalınlığı ile cildin daha sıkı parlak görünmesine katkıda bulunan müthiş bir vitaminidir. Özellikle günde 5 mg biotin 6 ay kullanmak saçlarda ciddi kalite artışı sağlar.

Perfectil Tablet İçeriği​

 • Magnezyum 75,00 mg %20
 • Üzüm çekirdeği ekstresi 15,00 mg
 • C Vitamini 60,00 mg %75
 • Beta-karoten 2,00 mg
 • B5 Vitamini 40,00 mg %667
 • B2 Vitamini 4,00 mg %286
 • E Vitamini 40,00 mg α-TE %333
 • D Vitamini 5,00 μg %100
 • Çinko 15,00 mg %150
 • Bakır 1000 μg %100
 • Demir 12,00 mg %86
 • Manganez 0,50 mg %25
 • B12 Vitamini 9,00 μg %360
 • Folik asit 500 μg %250
 • B3 Vitamini 18,00 mg % 113
 • Krom 50 μg % 125
 • B1 Vitamini 8,00 mg 5727
 • Selenyum 100 μg %182
 • B6 Vitamini 10,00 mg %714
 • İyot 150 μg %100
 • L-sistein 10,00 mg
 • Biotin 45 μg %90

Perfectil Tablet Nasıl Kullanılır​

Yemeklerden sonra günde 1 tane alınması yeterlidir. Daha fazla etki eder düşüncesiyle fazla miktarda tablet almayın. 11 yaş üzeri yetişkinlerde kullanımına yönelik üretilmiştir. İlaç değildir hastalıkları önleme ve tedavi etmek maksadıyla kullanılmaz, erkek tipi kellik tedavisinde etkinliği yoktur sadece normal dökülmelere faydası vardır. Hamilelik ve emzirme döneminde kullanmak için yeterli bilgi yoktur mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir. Kadınlar ile erkekler tarafından kullanıma uygundur.

Perfectil Tablet kullananlar var ise saçlarında dökülmeleri azalttığını ciltte gördüğü faydaları tırnak kırılmalarını önleyip önlemediği hakkındaki olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altında yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
G

Gizem

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Saç dökülmesi için kullanıyorum son 6 aydır çok yoğun dökülmem vardı, etkisi hissedilmeye başladı yarı yarıya dökülme azaldı gerçekten, 3 ay kullanmayı düşünüyorum..
 
U

Umut

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Tavsiye üzerine aldım bir kutu bitti herhangi bir faydasını görmedim devam etmelimiyim sizce?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
2
Gösterim
125
Execuvite
Execuvite
E
R
Cevaplar
0
Gösterim
248
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
1
Gösterim
213
Vedat
Vedat
V
S
Cevaplar
1
Gösterim
309
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
440
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
300
Aydem
Aydem
A

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
33
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt