Özge Kara Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 2K Görüntülenme
  • 4 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Özge Kara saç ekimi yorumları öncesi sonrası sonuçları resimleri bu konudan paylaşım yapabilirsiniz. Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber saç ekimi konusunda dikişsiz ve izsiz operasyon imkânı sunan Özge Kara Saç Ekimi konusunda 11 yıllık tecrübe ile birlikte Diyarbakır bölgesinde birçok kişiyi saçları ile kavuşturuyor. Özge Kara, uygulanan yöntemler ile birlikte saçta doğallığın arttırılmasını ön plana alarak uygulanan yöntemlerle kişilerin saçları istenildiği yönde kullanılacak demiştir. Bununla beraber Özge Kara, 2021 Uluslararası en iyi saç ekim uzmanı olarak ödül almıştır.
Diyarbakır Özge Kara Saç Ekimi Yorumları
Özge Kara Saç Ekimi yorumları hakkında birçok mutlu müşteri ile birlikte saç ekim konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Bununla beraber Doğu ve Güneydoğu bölgesinde en çok saç eken unvanına sahiptir. Daha birçok yorum ve başarılı çalışmalar birçok kişi tarafından bilinmektedir. Diyarbakır Özge Kara saç ekim yorumlarından bazıları şu şekildedir,
özge kara saç ekimi.png
* 2021 Yılında Soprano İce Lazer Platium ile PRP mezoterapi konusunda saç ekimi hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Saç ektirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
* Özge hocama ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim. İşlem sırasında beni rahatlatarak sohbet ettiler ve vakit nasıl geçti bilemedim.
* İnternette araştırma yaparken Özge Kara ile karşılaştım. Öncelikle çok güler yüzlü bir kadın ve tüm korkularımı yenmem için yardım etti. Saç ekimi operasyonu geçirdim ve harika oldu.

Diyarbakır Özge Kara Saç Ekimi Fiyatları
Türkiye bölgesinde sayılı klinikte uygulanan Doğu ve Güneydoğu bölgesinde tek Safir Fue İmplant yöntemi ile tedavi uygulayan Özge Kara, kök aşılama tekniği ile beraber yaklaşık 11 yıllık tecrübesiyle ücretsiz danışmanlık veriyor. Diyarbakır Özge Kara Saç Ekimi fiyatları konusunda danışmanlık sonrasında sizler için kullanılacak yöntem ile birlikte muayene sonrasında fiyatlar belirlenmektedir.
Birçok alanda başarısı olan Özge Kara Saç Ekimi ile beraber aynı zamanda çeşitli alanlarda hizmetlerini sürdürmektedirler. Sakal ekimi, kaş ekimi, lazer epilasyon, cilt bakımı ile beraber hidrofacial hizmetlerinide sürdürmektedir. En çok tavsiye edilen tekniklerle kişiler hayatlarını riske atmadan ve sağlık problemi oluşturmadan kıl konusunda tüm problemlerinizi çözebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
G

gezer

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Güneydoğu ve DoğuAnadolu illerinde çevre bölgelerden Diyarbakır'da çokca saç ekimi yaptıranlar var nasıl Ege bölgesinde İzmir saç ekim merkezi olarak görülüyorsa Diyarbakır şehir merkezi bunlardan bir tanesi tabi sadece Diyarbakır değil Gaziantep'de çokça saç ekimi yapılıyor veya Batman gibi gibi
 
S

Saç ektiren

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Saç ektiği yer kapanırken kök aldığınyerleri saçmkıran görünümü veren müştarinin parasını aldıktan sonra unutan yer tavsiye etmem sadece reklam
 
P

perla

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Güneydoğu bölgesi Doğu anadolu bölgesi İstanbul yerine buralarda saç ekimi düşünüyor olmalı.
 
E

edias

Üye
Mesajlar
89
Tepkime puanı
1
Özge Kara saç ekimi yaptıran yok mu?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
126
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
142
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
179
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
15
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt