Osteocare Plus Ne İçin Kullanılır

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Esra
 • 265 Görüntülenme
 • 0 Yorum
E

Esra

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Ortalama Kalsiyum tabletinizden çok uzakta olan Osteocare Plus, güvenilir Osteocare formülümüze ek olarak Soya İzoflavonları ve Omega-3 kapsülleriyle size gelişmiş, kapsamlı destek sağlar.

Osteocare Plus Tablet Nedir​

 • Osteocare plus Soya ve Omega-3 kapsüllerinin desteği
 • Kalbin normal işlevine katkıda bulunan esansiyel yağ asitleri DHA* ve EPA*
 • Tercih edilen D3 formunda 35µg Vitamin D içerir
 • İngiltere'nin 1 numaralı kalsiyum takviyesi markası
 • Osteocare, Kraliyet Osteoporoz Derneği'ni desteklemekten gurur duyar
Osteocare Plus, orijinal Osteocare tablet formülünü soya izoflavonları ve omega-3 kapsülleri ile kullanışlı 2'si 1 arada ikili pakette birleştirir.

Kalsiyum ve diğer minerallerin %100 NRV'sini sağlar.
Kalsiyumun normal emilimine ve kullanımına katkıda bulunur.
MAGNEZYUM, D VİTAMİNİ VE ÇİNKO Normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur.
Diyet seviyelerinde Soya İzoflavonları içerir.
OMEGA 3 - EPA VE DHA KAYNAĞI Kalbin normal işlevine katkıda bulunanlar

Osteocare Orijinal tabletler

Osteocare, Birleşik Krallık'ın 1 numaralı kalsiyum formülüdür ve normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunan zengin bir kalsiyum, magnezyum, çinko ve D vitamini kaynağı sağlamak için en son araştırmalara dayanarak bilimsel olarak geliştirilmiştir. Osteocare Plus, Vitamin D'nin tercih edilen D3 formunu içerir. Kolekalsiferol olarak da bilinen Vitamin D3, cildin güneş ışığına maruz kalmasıyla ürettiği D vitamini formudur. D3, D vitamininin tercih edilen formudur, çünkü insan vücudunda yapılan spesifik formdur ve bu nedenle bazı takviyelerde bulunan D2'den daha etkilidir.

Şimdi ekstra D3 vitamini içeren geliştirilmiş formül

Bu geliştirilmiş formül, düzenli bakım alımı için en son 'D Vitamini ve Kemik Sağlığı' yönergelerine (ROS, 2018) uygun olarak geliştirilmiştir ve 35μg D3 vitamini sağlar. Magnezyum, kalsiyum, çinko ile birlikte dört ek destekleyici besin.

Soya İzoflavonları ve Omega-3 kapsülleri

Her Osteocare Plus kapsülü, kalbin normal işlevine katkıda bulunan soya izoflavonları ve temel yağ asitleri DHA* ve EPA* içerir. Ayrıca kalsiyumun normal emilimine ve kullanımına katkıda bulunan ek D vitamini ve ayrıca kemiklerin normal işlevi için normal kolajen oluşumuna katkıda bulunan C vitamini sağlar.

*Günlük 250 mg DHA alımı ile faydalı bir etki elde edilir.

Kalsiyum artı kofaktörler

Osteocare Plus, yardımcı faktörler, D vitamini, çinko ve magnezyum ile dikkatli bir şekilde birleştirilmiş %100 NRV (Besin Referans Değeri) kalsiyum (iki tablete dayalı) sağlar.

Kalsiyum herkes için önemlidir

Kanıtlar, yeterli kalsiyum ve eser element tüketimi de dahil olmak üzere yaşamın erken dönemlerindeki sağlıklı uygulamaların daha fazla kemik kuvvetine ve optimal kemik mineralizasyonuna katkıda bulunduğunu gösterdiğinden, yeterli kalsiyum alımının sağlanması her yaştan erkek ve kadın için hayati önem taşımaktadır. Çocukluk ve ergenlik döneminde elde edilen doruk kemik kütlesinin, yaşamın sonraki dönemlerinde kemiklerin sağlamlığını ve bütünlüğünü korumada büyük önemi olduğu bilinmektedir. Birleşik Krallık Sağlık Bakanlığı, herkesin özellikle sonbahar ve kış aylarında D vitamini içeren günlük bir takviye almayı düşünmesini tavsiye ediyor. (Kaynak: www.nhs.uk ).

Bu bilgilerin profesyonel tıbbi tavsiye, teşhis veya tedavinin yerini alması amaçlanmamıştır. Herhangi bir tıbbi durumla ilgili olarak daima doktorunuzun veya diğer kalifiye sağlık uzmanlarının tavsiyelerine başvurun.

Osteocare Plus Tablet Nasıl Kullanılır​

Osteocare günde kaç tane içilir

Yetişkinlerde günde 2 tablet ve 1 kapsül alınması tavsiye edilir. Her birini bir bardak su veya soğuk bir içecekle yutun ve ana yemekle birlikte alın. Çiğnenmek için değil. Önerilen alımı aşmayın. Tok karnına alın.

Osteocare kalsiyum, mineral ve D3 vitamini tabletleri ile Omega-3 ve Soya Isoflavones kapsülleri

Osteocare® Tablet İçindekiler:​

Kalsiyum Karbonat, Magnezyum Hidroksit, Patates Nişastası, Çinko Sülfat, Tablet Kaplama (Hidroksipropilmetilselüloz, Propilen Glikol, Talk, Renk: Titanyum Dioksit), D Vitamini (Kolekalsiferol [Taşıyıcılar: Mısır Şurubu, Akasya, Orta Zincirli Trigliseritler, Silikon As Dikorbat, Sodyum), Antioksidan: Karışık Tokoferoller]), Topaklanma Önleyici Ajan: Saflaştırılmış Talk, Sodyum Borat, Çapraz Bağlanmış Selüloz Sakız, Manganez Sülfat, Bakır Sülfat, Sodyum Selenit.

Osteocare Tablet İçeriği

D Vitamini (D3 1000 IU olarak) 25 µg, Kalsiyum 800 mg, Magnezyum 300 mg, Çinko 10 mg, Bakır 500 µg, Manganez 0,5 mg, Selenyum 55 µg, Bor 0,6 mg

Omega-3 ve Soya İzoflavon Kapsül İçindekiler:​

Omega-3 Balık Yağı (Antioksidan: Karışık Tokoferoller) (Balıktan ), Kapsül Kabuğu (İlaç Sınıfı Jelatin [Helal Sığır Kaynağı], Gliserol, Doğal Tatlandırıcı Limon Yağı, Renklendiriciler [Bakır Klorofil & Beyaz Titanyum Dioksit]), Vitamin C (Askorbik) Asit), Soya İzoflavonları ( Soya'dan ), Bitkisel Yağ (Palmiye Yağı, Shea Yağı, Ayçiçeği Lesitini), Balmumu Sarısı, Ayçiçeği Lesitin, D Vitamini (Kolekalsiferol olarak [Taşıyıcılar: Orta Zincirli Trigliseritler, Antioksidan: DL-Alfa Tokoferol]).

Vitabiotics Osteocare Plus Omega 3 Nasıl Kullanılır?​

Yetişkinlerde günde 2 tablet ve 1 kapsül alınması tavsiye edilir.

Omega-3 ve İzoflavon Kapsülü İçeriği
 • Soya izoflavonları 100 mg, Omega-3 (Balık Yağından) 350 mg
 • DHA (Dokosaheksaenoik Asit) 147 mg
 • EPA (Eikosapentaenoik Asit) 32 mg,
 • D Vitamini (D3 400 IU olarak) 10 µg,
 • C vitamini 100 mg
Diğer konumuza da bakabilirsiniz.


Merhaba arkadaşlar aranızda bu vitamin tableti kullananlar var ise yorumlarını tecrübelerini yazabilir mi?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
154
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
338
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
386
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
159
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
142
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
166
furkan53
furkan53
F

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
68
Robots
26

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt