Osteocare Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 916 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

Esra

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Vitabiotics Plus Tablet Vitamin D'nin tercih edilen D3 (kolekalsiferol) formunu içerir. Vitabiotics Plus Tablet vitamin D3, kalsiyum, çinko ve bakır gibi temel elementleri besin referans değerinde içermenin yanı sıra, magnezyum gibi ek kofaktörleri de içeriğinde barındırır. Esansiyel yağ asitleri olan EPA & DHA kalbin normal fonksiyonuna sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

Vitabiotics Plus Tablet Ne İçin Kullanılır​

Osteocare Plus, bilimsel olarak formüle edilmiş ve uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Her bileşen, araştırma kanıtlarına dayalı olarak dahil edilmiştir. Osteocare Plus, orijinal Osteocare tablet formülünü soya izoflavonları ve omega-3 kapsülleri ile kullanışlı 2'si 1 arada ikili pakette birleştirir. Başka hiçbir ek, 35µg D3 vitamini, magnezyum artı ek destekleyici besinler ile kalsiyum ve çinkonun tam Besin Referans Değerini sağlamaz.

Osteocare Plus Tablet Ne Zaman Önerilir​

Araştırmalar, hem erkekler hem de kadınlar bu besin maddelerini ne kadar erken alırsa o kadar iyi oluyor. Yeterli kalsiyum almak özellikle önemlidir:
Büyüme çağındaki çocuklar, hamilelik ve emzirme döneminde, menopoz sırasında ve sonrasında, yaşlı erkekler ve kadınlar için, sporcular ve kalsiyum içeren gıda ürünlerinden kaçınan kişiler için.
Osteocare Plus, uzun süreli kullanım için formüle edilmiştir ve gerektiği kadar alınabilir.

Osteocare Plus Tablet Kullanmaya Başlamadan Önce Bilmem Gerekenler​

Osteocare Plus, her yaştan kadın ve erkek için günlük beslenme koruması olarak özel olarak formüle edilmiş bir kalsiyum kombinasyonu takviyesidir.

Osteocare Plus Tablet İlaçlarla Birlikte Kullanılabilir mi?​

Genellikle, Osteocare Plus, yalnızca orta düzeyde mineral, D3 vitamini, Omega-3 balık yağları ve soya izoflavonları içerdiğinden ilaçlarla birlikte alınabilir. Osteocare Plus'ı ilaçlarla birlikte almaya ilişkin özel tavsiyeler için önce doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı öneririz.

Osteocare Plus Tablet Nasıl ve Ne Zaman Kullanılmalıdır?​

İki Osteocare mikro besin tableti Artı bir kapsül yemekle birlikte, su veya soğuk bir içecek ile günlük olarak önerilir. Çiğnemeden yutunuz. Tableti yıkamak için her zaman Osteocare Plus'ın bol sıvı ile alındığından emin olun. Çiğnenebilir müstahzarlar olarak formüle edilmedikleri için tabletleri veya kapsülleri çiğnemeyi önermiyoruz. Çiğnenebilir tabletler genellikle tatlandırıcılar, tatlandırıcılar ve/veya tabletin ağızda parçalanmasına yardımcı olmak için eklenen bileşenler içerir. Orijinal Osteocare formülü ayrıca sıvı, çiğnenebilir ve gazlı formlarda da mevcuttur. Sıvı versiyon, tabletleri yutmakta zorluk çekenler ve 3 yaşından büyük küçük çocuklar için idealdir.

Osteocare Plus Tablet Kaç Kapsül İçerir?​

Osteocare günde kaç tane içilir. Osteocare, 56 kalsiyum ve mikro besin tableti (günde iki) ve 28 Omega-3 kapsülü (günde bir) içerir.

Osteocare Plus Tablet Kulanırken İstenmeyen Yan Etkiler Var mı?​

Osteocare Plus, belirtildiği şekilde alındığında bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Önerilen alımı aşmayın.

Osteocare Plus Tablet Hangi Besinleri İçerir​

Osteocare Plus ürünümüzde bulunan temel besinler arasında D Vitamini, Kalsiyum , Magnezyum, Çinko, Bakır ve Selenyum bulunur. Bu ürünün tam içerik listesini görmek için lütfen bu listede bulunan beslenme bilgileri sekmesine tıklayın.

Osteocare Plus Tablet Kalsiyum Kaynağı Nedir​

Osteocare Plus'taki kalsiyum, bir takviyede mümkün olan en yüksek elemental kalsiyum konsantrasyonunu sağlayan kalsiyum karbonat formundadır. Bu, Osteocare Plus'ın çok sayıda tablet almaya gerek kalmadan kalsiyum ve diğer minerallerin tam NRV'sini sağlayabileceği anlamına gelir. Kullanılan kalsiyum karbonat, doğal bir kaynaktan elde edilen yüksek farmasötik derecelidir. Kurşun, istiridye kalsiyumu ve kemik dolomit gibi metallerle olası kontaminasyonu önlemek için Osteocare formülasyonuna dahil edilmemiştir.

Osteocare Plus Tablet Böbrek Taşına Neden Olur mu?​

Magnezyum gibi diğer sinerjik yardımcı faktörlerle birlikte kalsiyum içeren Osteocare Plus gibi bir kalsiyum takviyesi seçmek önemlidir. Mineral magnezyumun varlığı, normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunmanın yanı sıra, normal protein sentezine ve elektrolit dengesine de katkıda bulunur.

Osteocare Tablet Hamilelikte Kullanımı​

Hamilelik sırasında, 500 mg kalsiyum sağlayan Vitabiyotikler Pregnacare Max gibi hamilelik için özel olarak formüle edilmiş bir takviye almanızı öneririz .

Osteocare Plus başka herhangi bir Vitabiotics ürünüyle birlikte tavsiye edilir mi?​

Osteocare Plus, Vitabiotics'in multivitamin ve mineral ürün yelpazesindeki diğer herhangi bir ürünle veya sarımsak veya glukozamin gibi diğer gıda takviyeleriyle birlikte kullanılabilmesi için dikkatle formüle edilmiştir. Bununla birlikte, maksimum sonuç için Osteocare'in ana Vitabiyotiklerin multivitamin takviyesinden en az bir saat ayrı olarak, günün ayrı bir saatinde alınmasını öneririz.

Merhaba arkadaşlar aranızda bu vitamin tableti kullananlar var ise yorumlarını tecrübelerini yazabilir mi?
 
Shady

Shady

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Ben bu vitamini geceler ayağıma çok kıramp giriyordu, bende o nedenle hem soda içiyorum hemde vitaminimi aksatmiyorum şimdilik iyi geldiğini söyleyebilirim
 
A

Atalay

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Bu vitamini herkes Kullanabilir mi?
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #4
E

Esra

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
Bu vitamini herkes Kullanabilir mi?
Ben 30 dan beri onu kullanıyorum. Doğumdan sonra bile devam ettim. Çok faydalı bir vitamin. Benim annemde yıllardır kullanıyor sadece gebelere özel değil yani
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
153
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
334
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
383
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
158
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
136
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
164
furkan53
furkan53
F

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
26
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt