Organicum Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Moonlight
  • 624 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Organicum yoğun saç dökülmelerine karşı bakım ve onarım şampuanı tamamen doğal içeriğinde organik bazlı bileşenler ile saç dökülmesinde maksimum etkiyi sağlaması için özenle hazırlanmış bitkisel ekstratlar bulunur. Organicum firması 25 yıldır bilimsel araştırmalar neticesinde doğal ürünlerin saçta nasıl etki yapması gerektiği konusunda çok fazla sayıda çalışma yapmıştır. Türkiyenin ilk sertifikalı organik öz suyu ve esansiyel yağlardan oluşan hidrosolünü üreten marka saç bakımı konusunda müşterilerinde en kaliteli ürünleri kullandırmak için sertifikalı ürün seçenekleri sunuyor. Ürünlerini içerisindeki doğal bileşenler Çevresel Sertifikasyon Enstitüsü ve yurt dışındaki bir çok bağımsız araştırma laboratuvarının incelemelerine tabi tutacak kadar güvenen markanın ürün yelpazesinde ürünlerin anti alerjen etkisi ve terapötik etikleri onaylanmış içerikleridir. Organicum ürünleri son teknoloji imkanları kullanılarak doğanın insan verdiği şifa gücünü en maksimum seviyeye çıkarmak için araştırmaları devam etmektedir. Organicum ürün yelpazesindeki ürünler uluslararası sertifikasyon firması ICEA tarafından onaylanan %100 organik sertifikalı ilk Türk bebek ürünlerine imza atmayı başaran organicum saç bakımının yanı sıra güneş koruyucu ürünleriyle de cilt bakımı alanında farkını ortaya koymuştur. Tüm ürünlerindeki içerikler en hassas yapıdaki bebeklerde bile hiçbir alerjen, kızarıklık ve tahriş gibi yan etkilere sebep olmaz, güneş koruyucu ürünlerinde bile tamamen organik bitkisel ekstratlar ile oluşan yağlar ve özler kullanılır.

Organicum Şampuan Bitkisel Sertifikalı İçeriği​

Şampuan içerisindeki sertifikalı doğal bileşenler ile saçlara kökten uca bakım yapar, saçın nefes almasını sağlar, saçlı deride oluşan her türlü saç rahatsızlığına sebep olmaz ve iyileştirici etkileri saç derisini yatıştırır. Ürün içerisindeki süt proteini, saç folikülleri dahil olmak üzere saçlı deri hücrelerini beslenmesini hızlandırır, var olan saçları uyarıcı etkile yaparak saç ömrünü uzatmaya yardımcı olup, protein biyo sentezini uyarır ve kafa derisi üzerinde metebolizmayı uyarıcı bir etkiye sahip olur. Organicum şampuanın saç sağladığı bu faydalar saç dökülmesine ve diğer saçlı deri sorunlarında düzenli kullanım sonucu kısa zamanda saçta gözle görülür derecede olumlu değişimlere ortam hazırlar. İçerisindeki doğal kükürt izengin amino asitler N-asetil-Sistein ve Nasetil-Metionin, saç derisinde kepek ve yağlanma oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Kükürt doğal olarak yağ parçalayıcı özellikleri bulunan doğal bir maddedir ve seboreik dermatit iyileştirmede olumlu etkileri vardır. Şampuanın içerisindeki diğer doğal bileşenler olan ısırgan otu, ardıç, defne yaprağı özleri, at kestanesi, biotin ve birçok amino asitler ile cansız ve hasarlı saçların ilk uzadığı gibi kısa zamanda sağlıklı parlak dolgun görünmelerini sağlar. Ayrıca nemlendirici özelliği ile saçları ve saç derisini kurutmaz cildin pH derecesine göre temizleme yapar. Günlük ve sık kullanıma uygun olarak üretilmiştir, içerisindeki doğal bitkisel ekstratlar ile saça güzel kokular verir, ilk kullanımdan itibaren etkisini görebilirsiniz.

Organicum Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın ve ilk yıkamada 3 dakika ikinci yıkamada 5 dakika ile saçlarınızı yıkayın, saçlara ve saç derisine hafif dairesel masaj hareketleri yaparak yıkarsanız daha etkili olur. Hoş kokusu ile saçları parlak, canlı, dolgun ve sağlıklı görünmelerini sağlar. Saçların uzun süre yağlanmalarını ve kepek oluşumunu engeller.

Organicum şampuan kullananlar saçlarında kepeği yağlanmayı seboreik dermatit kaşıntı gibi rahatsızlıkları önlediği gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altında kullanıcı yorumlarını yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
Organicum şampuan bir zamanlar genetik saç dökülmem olduğundan kullandığım bir şampuan. Yeşil olanı kullanmıştım.
 
K

Kami

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Fiyatı uçtu şampuanların ve diğer saç ürünlerinin eskisi gibi alıp kullanamıyoruz. Sürekli kullandığım bir şampuandı saçları dolgun gösteriyor.
 
A

Atalay

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
1
Çok uzun zamandır organicum şampuan kullandım. Saçlarım ince telli, hergğn yağlanmaya aşırı müsait bir yapısı var. Eskiden her gün bu şampuanla yıkıyordum saçlarımı, şimdi otacı şampuana geçtim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
266
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
231
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
154
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
161
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
226
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
279
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
49
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
77
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt