Nutrafol Saç Vitamini Kullananlar Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ssoulfly
  • 702 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

ssoulfly

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Nutrafol Kadınlar İçin Saç Uzatma Desteği, Daha Kalın Görünümlü, Daha Güçlü Hissedilen Saçlar ve Daha Fazla Saç Derisini Kapsadığı Klinik Olarak Kanıtlanmış (1 Aylık Tedarik)
  • DOĞAL SAÇ GELİŞİMİ: Klinik olarak etkili bu saç takviyesinden günde 4 kapsül, 21 tıbbi sınıf, doğal içerik kullanarak daha güçlü saç büyümesini ve daha az dökülmeyi destekler. %100 ilaçsız.
  • KADIN BİYOLOJİSİ İÇİN: Stres ve diyet gibi kadınlarda saç seyrelmesinin birden çok yaygın kök nedenini hedefleyerek saç büyümesini içeriden iyileştirmek için formüle edilmiştir. Aynı zamanda daha iyi uyku, enerji ve cildi destekleyen doğal bileşenler içerir.
  • SAÇ BÜYÜMESİNİ İYİLEŞTİRDİĞİ KLİNİK OLARAK KANITLANMIŞTIR: Bir klinik çalışmada 6 ay sonra kadınların %90'ı genel olarak saçta iyileşme gördü, %86'sı daha iyi saç büyümesi gördü ve %84'ü daha az dökülme gördü.X Sonuçlar değişebilir.
  • DERMATOLOJİST TAVSİYE EDİLEN SAÇ BÜYÜME DESTEK MARKASI.*: Saç büyümesini doğal olarak iyileştirmek için önde gelen dermatologların güvendiği markayla büyütün. *31 Ağustos 2021'de sona eren 12 aylık IQVIA ProVoice anketine göre.
  • ÖDÜLLÜ FORMÜL: En İyi Saç Takviyesi için Kadın Sağlığı 2021 Sağlık Saç Ödülü sahibi. 2018'de Allure Magazine Best of Beauty Breakthrough Ödülü sahibi seçildi.
Merhaba arkadaşlar bir bayan olarak bu tableti kullanmayı önerirmisiniz?
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
İçeriğinde hep standart şeyler koymuşlar saw palmetto, biotin, çinko vb.

nutrafol tablet.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
171
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
117
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
240
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
344
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
242
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
69
Robots
28

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt