Novar saç ekimi şikayet var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 375 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
İzmir Novar saç ekimi şikayet var mı? Saç ekimi öncesi ve sonrası sonuçları ne kadar kişilerde etki ediyor tamamen bunları öğrenmek paylaşmak adına bu konuyu açıyoruz. Sevgili arkadaşlar Saçlar, dış görünümü tamamen değiştiren ve aynı zamanda kafa derisini de soğuk ve benzeri gibi çevresel faktörlerden koruyan doğal bir yapıdır. Bu doğal yapının vitamin eksikliği ya da hormonal eksiklikler gibi birçok faktöre bağlı olarak bozulması beraberinde hem kadınlarda hem de erkeklerde saç dökülmesi sorunlarını getirir. Saç dökülmesi sorunlarınız arttığınızda ve ileri seviyelere ulaştığında ise bariz kellik problemi yaşamanız kaçınılmaz hal alır.
Bu noktada yapacağınız tek şey saç ekimi cerrahisi başvurusu yapmanızdır. Böylece saç ekim aşamaları sayesinde dökülen saçlarınızın yerine tekrar saçlarınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
İzmir'de saç ekim merkezi olarak bir çok saç ekim merkezi saç ekim poliklinikleri mevcut bunlardan bir taneside Novar saç ekim merkezi İnternet ortamında olumlu olumsuz bir çok yorumlar mevcut çok dikkatli olunmalı diye düşünüyorum.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
T

Taner043

Üye
Mesajlar
45
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Bayraklı'da bulunan Novar saç ekim merkezinin önünde geçtim ama tabi içine girmedim kısmet hayırlısı bizde ektirdik başka firmada umarım sonucu güzel olur. Novar saç ekim merkezinde saç ekimi yaptıranlarında çok güzel olur inşallah
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
47
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
105
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
124
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
82
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt