& Saç Dökülmesi Forum

Sacekimisonuclar.com Sizlere saç dökülmesi ve saç ekimi hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza cevap bulma olanağı tanıyan yardımlaşma platformdur.

Nasıl hızlı kilo alabilirim?

Alternatif Tedaviler

Charismax

Yeni Üye
Üye
Katılım
5 Haz 2021
Konular
2
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
  • #1
Mrb arkadaşlar aranızda kilo almak için doktora giden varmı. Ben zayıflamak için doktora gittim kan testi yaptırdım bir sorun çıkmadı, hormon testi yaptırdım herşey normal seviyede çıktı. Doktorum kilo almak için diyet listesi verdi ama sonuç alamadım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine protein tozları aldım akşamları yemeklerden sonra vücut geliştirme yapıyorum ve sonrasında 1 bardak protein tozu kullanıyorum yine kilo alamadım. Eğer fazla miktarda yemek yemezsemde zayıflıyorum. Arkadaşlarım su bile içse adamlar kilolu ben 3 öğün düzenli öğünlerimi yiyorum. Fazla miktarda da besin alıyorum ama sonuç yok. Acaba ne yapmam lazım aranızda yaşına göre zayıf olan ve doktora gidip sonuç alan veya besin takviyesi alıpta faydasını gören varmı. Benim mutlaka zayıflık sorunundan kurtulmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim.
 

GÖKDEMİR

Forum Üyesi
Moderatör
Katılım
31 May 2021
Konular
18
Mesajlar
129
Tepkime puanı
15
  • #2
Hormonlardan dolayı bünyeniz hızlı çalışıyordur 3 öğün düzenli sağlıklı beslenmeye özen gösterin protein ağırlıklı beslenin ağırlık sporu yapın
 

Konuyu okuyanlar

Etiketler

Saç tedavisi başarısı için:
Azim...
Sabır...
Zaman...
Bilgi...
ve imkan...

Üst Alt