Nadixa Krem Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi tarcin
 • 352 Görüntülenme
 • 0 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Nadixa krem ne şe yarar, nasıl kullanılır sivilceleri geçirir mi faydaları etkileri nelerdir? Genellikle sivilce tedavisinde kullanılan bu krem cilt üzerine oluşan bir çok deri rahatsızlıklarını kısa sürede iyileşmesini sağlayan antibiyotik özellikleri bulunan bir kremdir. Kullanım alanı çoğunlukla büyük akneler, orta şiddette sivilceler, kıl kökü iltihabı, sakal bölgesinde çıkan sivilceler, göbek bölgesi akneleri, genital bölge, sırt gibi yağ ve kirin yoğun olduğu bölgelerdeki bakterilerin etkinliği sonucu ortaya çıkan içi irin dolu kabartılar, siyah noktaların temizlenmesi, pembe-kırmızı alerjileriniz varsa bu gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkilidir. Nadixa krem etken maddesi Nadifloksasin'dir doktora danışmadan bu kremi kulanmanız önerilmez. Sivilceler pek çok insanın genel sorunudur genetik kaynaklı, ilaç kullanımı veya yanlış beslenme düzeninden dolayı ciltteki sebum miktarında artış oluşur. Bu artan yağlanma çok fazla düzeye çıktığında kısa sürede kir artıklarıyla birlikte deri gözeneklerinde birikerek iltihaba dönüşür. Gözeneklerde biriken iltihabı vücut dışarı atmak için bu iltihabı iter sonucunda sivilce meydana gelir. Eğer sivilce oluşması probleminiz varsa mutlak aşırı yağı gıdalar tüketmekten kaçının. Vücudunuzu yada sivilce çıkan yerleri uygun bir sabunla yıkayarak temizleyin. Yüz ve cilt temizliği için imex, sebamed, duru gibi sabunlar iyi bir seçenektir.

Nadixa krem çok etkili bir cilt tedavisi kremidir sürdüğünüz bölgelerde sarı lekeler oluşabilir. Bu lekeleri cilt temizleme sabunu ile geçirebilirsiniz. Kremi yüzünüze uyguladığınızda güneş ışığına çıkmamaya dikkat edin. Uzun süreli sıcak havalarda güneş ışığına maruz kalmak hem cilde hem de kremli bölgeye hasar verebilir.

Nadixa Krem Nerelerde Kullanılır ve Ne Kadar Süre Kullanılır?​

Bu kremi doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanmalısınız. Belirtilerinizde iyileşme görülse bile tedavi süresi boyunca kullanın. Gereğinde fazla miktarda kullanmayın cildinize zarar verebilir. Kremi uygulamadan önce ilgili bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Diğer ürünler ile birlikte kullanmayın. Nadixa kremin 14 yaşın altındaki çocuklarda kullanmayın.
 • Kremi kullanmadan önce cildinizi uygun bir sabunla yıkayıp kurulayın.
 • Kremi sürmeden önce ellerinizi yıkayın.
 • Kremi dudaklara ve gözlere uygulamaktan kaçının. Yanlışlıkla göz ile temasından kaçınmak için sürdükten sonra ellerinizi yıkayın.
 • Uygulamak istediğiniz bölgeye sabah ve akşam 2 defa uygulanır. Nohut miktarında kremi ince bir tabaka halinde sürün.
 • Siyah noktaları temizlemek için direk değil dolaylı olarak azaltma sağlamaktadır.
 • Yüzünüzü 4 saat süre ile yıkamayın.
 • Genel kullanım süresi 8 hafta boyuncu düzenli olarak uygulayın.
 • Hamile ve emziren bayanlar ilaç hakkında yeterli bilgiler olmadığı için kremi kullanmamalıdır.
Nadixa krem 2021 yılı fiyatı 39.93 tl'dir. Bu içerik bilgi amaçlı yazılmış olup, sitemiz ve kaynak sitemizde yer alan bu krem ile ilgili kullanım önerileri ve diğer tüm detaylar doktor tavsiyesinde olmalıdır.

Nadixa Krem .jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
0
Gösterim
126
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
72
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
124
Witch
Witch
W
R
Cevaplar
1
Gösterim
177
Realty
Realty
R
Esrose
Cevaplar
0
Gösterim
320
Esrose
Esrose
Esrose
U
Cevaplar
1
Gösterim
458
Shady
Shady
Shady

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
57
Robots
23

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt