Murat Boz Saç Ektirdi

C

Chemist

Üye
Mesajlar
80
Tepkime puanı
1
Son zamanların popüler ismi Murat Boz saçları seyreldiği için çareyi sıklaştırma ekiminde buldu yurt dışında bir merkezde saç ekimi yaptırıp sosyal medya hesabından kullanıcılar ile fotoğrafını paylaştı. Murat Boz hem var olan saçlarını gürleştirmek hemde saç seyrekliğini engellemek için çareyi saç ektirmekte buldu. Sık sık gündemde yer bulan eski hali ile akıllara gelen Boz, hesabından yaptığı saç ekimi yapılmış fotoğrafını paylaşınca hayranları tarafında şaşkınlıkla karşılandı.

Genelde dünyaca ünlü yıldızlar saç ektirmek için Türkiye'yi tercih ederken ünlü pop şarkıcısı saç ekimi tercihini yurt dışında ektirmekten yana kullandı. Hollanda'nın başkenti Amsterdam’da bulunan özel klinikte saç ektiren Boz'un yaşı 42 ve seyrelmiş saçlarını daha gür göstermek için ekim yaptıran sanatçı ekim sonucu fotoğrafını sosyal medya hesabından şunları söyleyerek yayınladı: “Klinik ekibine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.” notunu paylaştı. Hayranları tarafından çok beğenildiğini belirtelim. Saç ekimi kaç greft yapıldığı şimdilik bilinmiyor.

İşte Murat Boz'un saç ektirmiş fotoğrafı. Sosyal medyada ve haber sitelerinde gündem oldu.

Murat boz saç ektirdi.jpeg


Murat Boz’un daha öncede protez saç kullandığına dair gündemde iddialar vardı. Ünlü şarkıcı Murat Boz'un saçları ilerleyen aylarda nasıl bir görünüme kavuşacak hep beraber göreceğiz.

Murat Boz saç ekimi.jpg
 
L

layerbox23

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Saç ekimi yaptıran o kadar fazla sanatçı var ki anlatamam, her gün hergün zaten takip etmek çok zor oluyor son dönemde intagram fenomenleride çıkınca baya arttı bu saç ekimi
 
B

babystark34

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Ünlü isimler son zamanlarda saç ekimi sonuçları güzel oldukça hemen hepsi ilaç tedavisinde saç ekimi sonucuna yöneldi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Ç
Cevaplar
0
Gösterim
103
çetinn
çetinn
Ç
Ç
Cevaplar
0
Gösterim
81
çağrıı
çağrıı
Ç
C
Cevaplar
2
Gösterim
119
pesimistler
pesimistler
P
C
Cevaplar
0
Gösterim
76
ceyhun
ceyhun
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
61
Alperen
Alperen
Alperen
B
Cevaplar
0
Gösterim
63
bulutt
bulutt
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt