Minoxile dutasterid atıp kullananlar buraya

Minoxile dutasterid atıp kullananlar buraya

[USER=31]@Salvador[/USER], dutasterid kaç tane ve nasıl katıyorsunuz içine
3 6
1
Ben kullanıyorum arkadaşlar faydasını görmeye başladım kesinlikle saç çıkarıyor ve dökülmeyi engelliyor saçları kalınlaştırıyor 3 ayın sonunda etkisini görebiliyorsunuz. Çevremdeki arkadaşlarımda farkettiler saçlarımın gürleştiğini, yanlız sürekli kullanmalısınız kesinlikle eczane dışında şahıslardan minoxidil denen sahte ilaçlardan satın almayın piyasada çok fazla sahte minoxidil satılıyor
0

lusyus

Üye
Üye
Konular
0
@Salvador, dutasterid kaç tane ve nasıl katıyorsunuz içine

0

Onex

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Daha önceden forumlarda bir kaç kişi kullanmış çok güzel sonuçlar almış ve yan etkide görmemişler minoxun içine dutasterid atmak işe yarıyor mu? Kaç tane avodart atacaz nasıl içine katmamız gerekiyor aramızda kullananlar yorum yapabilir mi bende bu tedaviyi kullanmayı düşünüyorum bu şekil kullanmak sizce nasıl olur.

0

Salvador

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Ben kullanıyorum arkadaşlar faydasını görmeye başladım kesinlikle saç çıkarıyor ve dökülmeyi engelliyor saçları kalınlaştırıyor 3 ayın sonunda etkisini görebiliyorsunuz. Çevremdeki arkadaşlarımda farkettiler saçlarımın gürleştiğini, yanlız sürekli kullanmalısınız kesinlikle eczane dışında şahıslardan minoxidil denen sahte ilaçlardan satın almayın piyasada çok fazla sahte minoxidil satılıyor

Users who are viewing this thread

Üst Alt