Minoxil ve yüz şişmesi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi erogluemre
  • 348 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

erogluemre

Üye
Arkadaşlar iki aydır minoxil kullanıyorum saçlarım da hafiften dökülmeler başladı ama aralarında da ufaktan saçların çıktığını görüyorum yanında Solgar biotin 5000 mcg vitamini de alıyorum fakat bu ara çevremde iki kişi kilo mu aldın demeye başlayınca ben de hafiften yüzüme baktım biraz şişlik olduğunu gördüm göz altlarımda hafiften şişlikler oluşmuş. Daha önceden böyle bir durum yoktu düzenli spor yaparım fakat kilom da bir değişme yok genelde yüzüstü yatıyorum 4-5 saat. İlacın yan etkilerine bakınca yüzde boğazda şişme yapabileceği yazıyor. Ne yapmalıyım sizce kafam çok karışık minoxil bırakmak da istemiyorum minoxidil yüz şişmesi hiç böyle bir yan etkiyle karşılaşan var mı bu durumdan dolayı. Doktora gitmeyi düşünüyorum hangi bölümden randevu almalıyım.

P

Pharmacy

Üye
Bikaç gün takip şişlikler hafta devam ederse doktora git belki sana öyle geliyordur pek görülen bir yan etki değil

M

Math

Üye
Aynı durum bendede oluştu yüzümde şişlikler oluştu minoxil böyle yan etkiler çok nadir yapıyormuş alerjik olabiliyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
405
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
798
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
646
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
572
Bakbi92
Bakbi92
B
P
Cevaplar
3
Gösterim
610
invincible
invincible
I

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt