Minoxil Sakal Çıkarıcı Yorumlar

M

Math

Üye
Herkese iyi forumlar arkadaşlar yaşım 23 ve sakallarım yaşıtlarıma göre bayağı bi geride diyebilirim bu konuyla alakalı çok yazılar ve yöntemler okudum fakat genelde bir sonuç alamadıklarını gördüm. Sakal çıkartmak için sarımsak kürü uyguladım badem yağı susam yağı kullandım sonuç vermedi. İnternette gezinirken sakal ve saç çıkartmak için minoxil olayını daha önceleri okudum fakat kullanmak için çekimser kaldım. Geçenlerde yine internette gezerken gördüğüm bir video beni minoxil kullanma konusunda cesaretlendirdi o yüzden ürünü hadi bir umuttur diyerek sipariş ettim. Bu konuyu açmaktaki amacım da kullanım süreci hakkında tecrübelerimi sizinle paylaşmak istemem. Kullanacağım süre boyunca ne gibi etkiler görürüm bilmiyorum. Fakat ilerleyen dönemlerde güzel sonuçlar alırsam sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.

1. gün için bir şeyler yazarak başlayayım bugün önce güzelce bi traş oldum. Sonra minoxidili kullandım sadece biraz yanma oldu ve şiddeti normal traş kolonyasının yakmasından farksızdı.

Daha sonraki günlerde ürünü kullanmaya başlayalı 1 hafta oluyor. Bu süreçte tabi çok bir sey olmasını beklemiyordum. Fakat şöyle söyleyeyim. Minoxili kullanmadan önce dikkatimi çekmeyen sarı sarı tüyler görüyorum. Bu benim her gün suratımı detaylı incelememden dolayı mı yoksa ürünün etkisi mi bilmiyorum. Sonuçları zamanla daha ciddi olarak kullanacak ve bu konuda paylaşacam güzel sonuçlar alırsam yine buraya yazarım. Sağlıcakla kalın.

N

Norman91

Üye
Minoxili 12 ay kullandım yüzüm sakal doldu ama önceden de var olan saç dokülmemde artış olunca bıraktım zaten istediğim sakal seviyesine gelmiştim sakal çıkarmada işe yarıyor yani ama kullanan herkesin sakalı kalıcı olmuyor minoxili bırakınca dökülme ihtimali de var eğer genlerde köselik varsa o sakal geri dökilecektir ha yok çıkacağı varsa da daha erken çıkarıyor sadece

E

erco

Üye
Sakal çıkaran varmıdır acaba?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
3
Gösterim
327
hasan58
hasan58
H
U
Cevaplar
1
Gösterim
376
Çetin
Çetin
Ç
H
Cevaplar
1
Gösterim
297
dejavu35
dejavu35
D
L
Cevaplar
2
Gösterim
232
Keltoş
Keltoş
K
S
Cevaplar
5
Gösterim
323
Umutural
Umutural
U
A
Cevaplar
2
Gösterim
491
Mehmet05
Mehmet05
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt