Minoxil saçımı döktü

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Sliper
  • 553 Görüntülenme
  • 4 Yorum
S

Sliper

Üye
Merhaba arkadaşlar 4 aydır minoxil kullanıyorum ve son zamanlarda saç dökülmem 3 katına çıktı ilk zamanlarda dökülmeler oluyordu fakat son ayda saçlarım daha beter duruma geldi kafamın ön bölgesinde ciddi derecede açıklıklar oluştu. Başka forumlardaki arkadaşlar dökülmeler zamanla duracaktır yerine yeni saçlar çıkacak dediler ama bende olmadı. Sizce devam etmem gerekir mi tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

S

Spencer

Üye
Sabırla kullanmaya devam edersen bu eşiği atlatırsın ancak bırakmak gibi bir niyetin varsa kesinlikle birden bırakma, azaltarak bırak

Z

Ziya

Üye
Azaltarak veya birden bırakmanın arasındaki fark ne oluyor?

S

Sacsiz

Üye
Kardeş saçlarını kazıtıp veya makineye vurmadan kullanma minoxili

S

Spencer

Üye
Azaltarak veya birden bırakmanın arasındaki fark ne oluyor?
Birden bırakırsan şok dökülme olur yani ilacın etkinliği çok kısa sürede yok olur. Azaltarak bırakırsan bu süre daha geniş bir zamana yayılır. Ben minoksidilin geniş bir zamana yayılarak bırakılmasından yanayım. Örneğin, 4 ay gün aşırı 4 ay 3 günde bir ve 4 ay haftada bir şeklinde bırakılmalı.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
409
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
808
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
656
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
576
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
350
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
57
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt