Minoxil Ölü Deri Düşmesi

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Samet
  • 192 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Samet

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Herkese öncelikle selamlar. Yaşım 23 üniversiteye gidiyorum yaklaşık 2 yıldır saç dökülmem var saçlarım iyice seyrelmeye başladı, doktora gittiğimde genetik saç dökülmemem olduğunu söyledi ve bana minoxil ile xpecia tablet önerdi. Bende bu ürünleri 8 ay kullandım, ilk başlarda baya etkili gibiydi ama şu sıralar etkisini kaybettiğinğ düşünüyorum. Saç derimde minoxilden dolayı deri düşmeleri görüyorum. Bunu önceden de yapmıştı ve elimi saç diplerine daldırınca başka bölgelerde de kabuklanma kepek var gibi. Sizce kullanmaya devam mı etmeliyim cidden bu sorum canımı çok sıkıyor bu yaşta kelleşmeye başlamak çok kötü.
 
E

erco

Üye
Mesajlar
106
Tepkime puanı
3
Herkese öncelikle selamlar. Yaşım 23 üniversitesiteye gidiyorum yaklaşık 2 yıldır saç dökülmem var, doktora gittiğimde genetik saç dökülmemem olduğunu söyledi ve bana minoxil ile xpecia tablet önerdi. Bende bu ürünleri 8 ay kullandım, ilk başlarda baya etkili gibiydi ama şu sıralar etkisini kaybettiğinğ düşünüyorum. Saç derimde minoxilden dolayı deri düşmeleri görüyorum. Bunu önceden de yapmıştı ve elimi saç diplerine daldırınca başka bölgelerde de kabuklanma kepek var gibi. Sizce kullanmaua devam mı etmeliyim cidden bu sorum canımı çok sıkıyor bu yaşta kelleşmeye başlamak çok kötü.
Hocam siz minocil kullanımını hergün aynı saatte yapıyormusunuz? Dermaroller kullanıyormusun
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Deri düşmesi sorun olmaz birçok kişide bu durum yaşanıyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
4
Gösterim
547
ismail
ismail
I
I
Cevaplar
6
Gösterim
771
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
2
Gösterim
363
back
back
B
B
Cevaplar
1
Gösterim
312
Bakbi92
Bakbi92
B
R
Cevaplar
1
Gösterim
219
Pharmacy
Pharmacy
P
P
Cevaplar
3
Gösterim
395
invincible
invincible
I

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt