Minoxil kullananlar resimli sakal çıkarmak

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Harun
  • 320 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Harun

Üye
Sakal çıkarmak için minoxil forte kullananlar arkadaşlar nasıl kullanıyor, ailede köselik varsa yani genetik olarak sakal çıkmıyorsa minoxil uygulamak sakal çıkartıyor mu, kullanıp işe yaradığını gören arkadaşlardan yorum bekliyorum, minoxili nasıl ve ne şekilde sürüyorsunuz, başka forumlarda resimli sonuçlara bakıyorum pek etki etmiyor gibi ayrıca sarımsak kullananlar olduğunu okudum ikisi birlikte daha mı çok etkili oluyor kullanmış deneyimli arkadaşlar bilgilendirme yapabilir mi?

D

dejavu35

Üye
Temiz kurı cilde damlalık ile 1-2 ml arası ince bir tabaka halinde sürceksin, akmaması için biraz sırt üstü yatman iyi olur. En az 4 saat yüzünde beklemesi gerekir. 6 ay boyunca düzenli olarak günde iki kez diğer günler günde bir kere uygulamam gerekir.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
3
Gösterim
353
hasan58
hasan58
H
U
Cevaplar
1
Gösterim
395
Çetin
Çetin
Ç
L
Cevaplar
2
Gösterim
242
Keltoş
Keltoş
K
S
Cevaplar
5
Gösterim
342
Umutural
Umutural
U
A
Cevaplar
2
Gösterim
508
Mehmet05
Mehmet05
M
M
Cevaplar
3
Gösterim
319
lugano
lugano
L

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
27
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
47
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt