Minoxil bu seyrelmeye fayda eder mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi google218
  • 2K Görüntülenme
  • 26 Yorum
G

google218

Üye
Merhaba yaklaşık 1 yıl içinde saçlarım seyreldi. Doktor minoxil forte 5 yazdı sabah 5 akşam 5 puf sıkıyorum. 20 gündür kullanıyorum şu an önceden havluyla kurularken gelmeyen saçlar havluya gelmeye başladı. Önlerde boşluklar var ve ortalarda da olduğunu farkettim. Ne kadar sürede dolar sizce bu boşluklar? Minoxil + biotin kullanıyorum. b12 eksikliğim de varmış bilmiyordum ona da başlattı doktor. 2 yıl önceki saçlarıma kavuşabilir miyim minoxil kullandığım sürece ve proscar kullanmalı mıyım sizce? Şu aralar stresliyim . Özellikle de bu gece? Bu ani stresler bir kaç saatlik saç döker mi? Mİnoxille ne kadar sürede sonuç alırım sizce? Fotoda belli değil ama ön rampa denilen kısımda arada boşluklar var. Önden bakınca saçımda sanki kat kestirmişim gibi duruyor . yaş 23 . öğrencilik dönemimi atlatana kadar saçı kafamda full tutmak istiyorum. Doktora finasterid kullnmak istediğimi söyleyince topikal var mı diye bakındı. Mezoterapi yaptırabilceğimi söyledi. Devlet hastanesinde bu arada. 500 tl fiyat dedi seans başı mı bu fiyat ?
nkhTMq.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alperen

Alperen

Üye
Proscar kullanmanı öneririm, eğer baktın gerçekten olumsuz etkiler alıyorsun gerçi tüm hapların yan etkileri var olmayan yok bu saçları proscarla korursun,

Alperen

Alperen

Üye
@Keleşo bu konulara çok hakim kendisi yorum yaparsa daha güzel olur

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Minoxil ilk 4 ay içinde saçlarını biraz daha seyreltme yapabilir bu durum normal olarak bilinir. Minoxili sprey olarak fıs fıs değilde eczaneden yada medikalciden 1 ml şırınga al daha rahat ve dökülen saç diplerine daha etkin uygularsın. Topikal estradiol losyon hazırlayabilirsen kullan çok etkisini çok görürsün

• Konu Sahibi Konu Sahibi
G

google218

Üye
Minoxil ilk 4 ay içinde saçlarını biraz daha seyreltme yapabilir bu durum normal olarak bilinir. Minoxili sprey olarak fıs fıs değilde eczaneden yada medikalciden 1 ml şırınga al daha rahat ve dökülen saç diplerine daha etkin uygularsın. Topikal estradiol losyon hazırlayabilirsen kullan çok etkisini çok görürsün
proscar eklesem olur mu doktora danışmadan?

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
proscar eklesem olur mu doktora danışmadan?
Yaşın 23 proscar 1/5 olarak kullanabilirsin, saçlarının olması iyi var olanı korur ancak kullandıkça cinsel yönden isteksizlik yaratabilir bu yaşta hormonları azaltmak iyi olmaz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
G

google218

Üye
Yaşın 23 proscar 1/5 olarak kullanabilirsin, saçlarının olması iyi var olanı korur ancak kullandıkça cinsel yönden isteksizlik yaratabilir bu yaşta hormonları azaltmak iyi olmaz
1 ay sonra kontrolüm var o gün doktora sorup başlasam olur mu sizce? 1 ayda minoxilin etkisini de gözlemlemiş olurum.

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Doktora sorun kullanmanda sakınca var mı diye. Minoxidil 1 yıl boyunca saçları korur ancak hangi sebepten dolayı dökülme oluyor burası önemli genetik dökülmen yoksa minox güzel etki eder. Vitamin eksikliği, stres kaynaklı dökülme türü ise kolaylıkla düzelir. Minoxidili düzenli olarak 8 aya kadar kullan 4. Aydan sonra etkisini gösterir. Günlükte 5 mg 6 ay boyunca biotin çok etkili olur.

Birde saçların sık olduğu için minoxu günde 1 kullanmanda iyi olur. Bunuda doktora sor bence

G

google218

Üye
Doktora sorun kullanmanda sakınca var mı diye. Minoxidil 1 yıl boyunca saçları korur ancak hangi sebepten dolayı dökülme oluyor burası önemli genetik dökülmen yoksa minox güzel etki eder. Vitamin eksikliği, stres kaynaklı dökülme türü ise kolaylıkla düzelir. Minoxidili düzenli olarak 8 aya kadar kullan 4. Aydan sonra etkisini gösterir. Günlükte 5 mg 6 ay boyunca biotin çok etkili olur.

Birde saçların sık olduğu için minoxu günde 1 kullanmanda iyi olur. Bunuda doktora sor bence
Tamam hocam sorayım. Bugünlerde dökülmem arttı korkuyorum. Devlet hastanesinde üniversite hastanesi mezoterapi total tedavi mi 500 tl dir . Yoksa seans başı sizce bilginiz var mı hiç bu durumlardan?

K

kelboy

Üye
Genetik saç dökülmesi varsa mezoterapiyi boşuna yaptırma bi kaç ay idare eder sonra gene dökülür

E

erco

Üye
zayıf olan saçlar minoxil ile dökülme yapıyordur, 4. 5. ayda minoxil kullanmaya devam edersen zayıf saçların yerine güçlü kaliteli saçlar çıkar, Şampuan hangi marka kullanıyorsun

G

google218

Üye
zayıf olan saçlar minoxil ile dökülme yapıyordur, 4. 5. ayda minoxil kullanmaya devam edersen zayıf saçların yerine güçlü kaliteli saçlar çıkar, Şampuan hangi marka kullanıyorsun
clear men yğun arındırıcılı. kepek vardı çünkü saçımda

E

Erensahin.n

Üye
Kral bana ulaş yaşım 21 hiç bir şekilde asla minoxil felan kullanma bana güven asla ama asllaa kullanma acilen ulaş bana halledicem ben

E

Erensahin.n

Üye
Çok acil ulaş senin derdini çözeceğim ama minoxil kullanma ben çok araştırdım kardom bu işi ve minoxil bıraktığın anda tamamen nerdeyse kel bırakan bir şey bahsettiğin diğer ilaç da erkeklik hormonu azaltıp kadınlık hormonu veren cinsel organını yok edecek bişey acilen bana ulaş sadece

L

Levent

Üye
Çok acil ulaş senin derdini çözeceğim ama minoxil kullanma ben çok araştırdım kardom bu işi ve minoxil bıraktığın anda tamamen nerdeyse kel bırakan bir şey bahsettiğin diğer ilaç da erkeklik hormonu azaltıp kadınlık hormonu veren cinsel organını yok edecek bişey acilen bana ulaş sadece
Banada yardımcı olurmusunuz msj attım lütfen.

L

Levent

Üye
clear men yğun arındırıcılı. kepek vardı çünkü saçımda
Abicim market şampuanları içerik olarak çok fazla bir etki bırakan şampuanlar değil kepek için konazol şampuan kullanmanı tavsiye ediyorum, hafta 1 veya 2 defa kullan kepek sorun gider. Saç çıkarıcı veya içeriği güçlü şampuan kullan

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Saçma sapan yorumlarınız yokmu bende yıllardır minoxil, proscar kullandım hiç bir şey olmadı korkutuyorsunuz insanları

G

google218

Üye
Saçma sapan yorumlarınız yokmu bende yıllardır minoxil, proscar kullandım hiç bir şey olmadı korkutuyorsunuz insanları
minoxili gece sıkıp uyumak saça zarar mi ? Normalde saç spreyi sıkılıp saça uyunmaz ya. Kırılır dökülür falan.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
388
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
789
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
628
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
556
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
341
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
13
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt