Minoxidil ve procapil birlikte kullanılır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Elsa
  • 620 Görüntülenme
  • 4 Yorum
E

Elsa

Üye
Minoxildil kullanıyorum saçları dahada sıkılaştırmak için procapil %5 spreyide eklesem çok daha etkili bir sonuç alınabilir mi? Minoxil %5 dht önleyici etkisi yok bu eksiğini procapil ile önlesek procapil dht İnhibitör olarakta etki yapıyor. Mesela hairforte ve minoxilden örnek vereyim, procapili biliyoruz dht blokajı yetersiz kalıyor ve minoxidil de dht ti bloklamadığı için yetersiz kalıyor ikisi kombine edildiğinde iyi iş çıkarabilir belki fikirleriniz nedir?

E

Eleanor

Üye
Sabah biri akşam biri kullanılabilir zahmetine katlanabilirsen. 6 ay sonraki sonuçları merak ediyorum ama hair forte markalı procapil alma. %5 procapil içeren marka al.

Y

Yekta

Üye
Ben hair forte satın aldığımda internette araştırma yapıyordum bir kişinin sakal tedavisi için doktorun bu şekilde bir tedavi önermişti. Sabah minoxil akşam hair forte kullanıyordu ama sakal tedavisi olduğu için sonucu ilgimi çekmediğinden ne olduğunu bilmiyorum. Fikrimi sorarsanız bence procapil minoxilin yanında daha yetersiz kalıyor.

Leo

Leo

Üye
Ben hair forte satın aldığımda internette araştırma yapıyordum bir kişinin sakal tedavisi için doktorun bu şekilde bir tedavi önermişti. Sabah minoxil akşam hair forte kullanıyordu ama sakal tedavisi olduğu için sonucu ilgimi çekmediğinden ne olduğunu bilmiyorum. Fikrimi sorarsanız bence procapil minoxilin yanında daha yetersiz kalıyor.
Zaten yetersiz olduğu için birlikte kullanımını sormuş sanırım. Bana mantıklı geldi açıkcası ikiside büyüme uyarıcı biriside dht engelleyici etkileri artabilir.

E

Eunos

Üye
Ben saça hairforte ve finasterid sakala minox kullanıyorum. Daha önce saça minoxda kullandım ama saça aynı anda hem minoxil hemde hairforte kullanmadım. Kullanan birini görmüştüm akşam sabah minoxil ve procapil kullanıyordu tavsiyem bir sabah diğeri akşam sür fazlası sana kepek kaşıntı dermatit olarak dönecektir.

Bir de hairforte bitince evocapile geçicem onu deneyeceğim hairforte yağsız kafada hissiyatı iyi fakat 2.tüp den itibaren bende çok kepek yaptı bu kadar herkes de mi yapıyor bende ki anormal seviyede mı bilmiyorum bi kaç ay da evocapil denecem.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
393
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
790
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
632
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
558
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
344
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt