Finasterid Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hakan23
  • 449 Görüntülenme
  • 6 Yorum
H

Hakan23

Üye
Merhaba arkadaşlar yaşım 26 forumda minoxidil ve finasterid kullananlara sorularım var. Uzun bir süredir saçlarımda dökülmeler var önceden procapil sprey kullandım etkisi olmadı revigen tablet kullandım pek bir fayda etmedi forumlarda genelde minoxidil ve finasterid kullanılıyor bende gözümü karartıp kullanmak istiyorum yakın bir zamanda başlayacam tecrübeli arkadaşlara bir kaç aklımda sorularım var proscar ilacını 1 mg yada 0.5 mg olarak mı kullanmak daha etkilidir. Bir tableti direk 5 parçaya böleyimmi yada gün gün bölmek mi daha iyi olur ilacı beşe bölünce hava alıp etkisi azalıyormuş doğrumudur. Benim tepe bölgem açıldı minoxidilin şok etkisi yapmadan nasıl kullanabilirim günde 1 defa sürsem etkisinde azalmalar olurmu. Tam sonuç görmem için kaç ay kullanılması gerekiyor. DHT önleyici şampuan ne önerirsiniz.

Alperen

Alperen

Üye
Saçlarını yıkamak için çok özenli davran kardeşim

L

lugano

Üye
Finasteridi gün gül böl hepsini aynı anda bölme

Synergy

Synergy

Moderatör
Günde 1mg olarak kullan günde 1 kez minoksidil 1 yıl düzenli kullanman gerekir tedaviyi yarıda bırakma saçları tekrar toparlayamazsın

• Konu Sahibi Konu Sahibi
H

Hakan23

Üye
Minoxil yanında diğer losyonlardan kullanmayı düşünüyorum hangisi önerirsiniz.

Synergy

Synergy

Moderatör
Finasterid ve estradiol losyon olabilir

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
103
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
296
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
246
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
162
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
199
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
38
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt