Minoxidil Kaç Ayda Saç Çıkarır?

Minoxidil Kaç Ayda Saç Çıkarır?

Merhaba arkadaşlar proscar 1 mg ve bioxcin forte şampuan kullanıyorum saç dökülmem fazla yok ama ön taraflarda ki saçlarım ince telli ve güçsüz olmaya başladı aralarına bakıyorum ince ve biraz uzayıp dökülen saçlar mevcut bunları diriltip tam gitmemiş saçları ayağa kaldırmak istiyorum bunun için minoxil kullanmaya başlıyacam, aklımda sorularım var yardımcı olursanız sevinirim. Minoxil uzun süre kullanıp tecrübeli arkadaşlar neler yaşadı ne kadar zamanda etkisini gösterdi bıraktığında saçlar nasıl oldu dökülmeyen saçlara zarar verirmi. Minoxili nasıl kullanmam gerekli kullanmaya başlarsam ne zaman bırakmam gerekir, var olan saçlarda dökülmeler oluyor mu bildiklerini aktarırlarsa sevinirim. Cevabınız için teşekkürler.
2 6
1
Minoxil kullanmaya yeni başlayacaksan ilk 3 ay saçların bir kısmı dökülebilir seyrelme oluşur 3. Aydan sonra yeni saçlar ve ince cılız saçlarda uzamaya başlar 1 yıl düzenli kullanımda iyi bir sonuç alınabilir. 1 yıldan sonra etkisini kaybetmeye başlar 15. Aylarda saçlar kullanmadan önceki haline geri gelebilir, bunun olmaması için 3 ay ara vermek veya günde 1 defa kullanmak gereklidir.
0

rahman07

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Merhaba arkadaşlar proscar 1 mg ve bioxcin forte şampuan kullanıyorum saç dökülmem fazla yok ama ön taraflarda ki saçlarım ince telli ve güçsüz olmaya başladı aralarına bakıyorum ince ve biraz uzayıp dökülen saçlar mevcut bunları diriltip tam gitmemiş saçları ayağa kaldırmak istiyorum bunun için minoxil kullanmaya başlıyacam, aklımda sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

Minoxil uzun süre kullanıp tecrübeli arkadaşlar neler yaşadı ne kadar zamanda etkisini gösterdi bıraktığında saçlar nasıl oldu dökülmeyen saçlara zarar verirmi.

Minoxili nasıl kullanmam gerekli kullanmaya başlarsam ne zaman bırakmam gerekir, var olan saçlarda dökülmeler oluyor mu bildiklerini aktarırlarsa sevinirim. Cevabınız için teşekkürler.

0

lastmorn

Üye
Üye
Konular
0
Minoxil kullanmaya yeni başlayacaksan ilk 3 ay saçların bir kısmı dökülebilir seyrelme oluşur 3. Aydan sonra yeni saçlar ve ince cılız saçlarda uzamaya başlar 1 yıl düzenli kullanımda iyi bir sonuç alınabilir. 1 yıldan sonra etkisini kaybetmeye başlar 15. Aylarda saçlar kullanmadan önceki haline geri gelebilir, bunun olmaması için 3 ay ara vermek veya günde 1 defa kullanmak gereklidir.

Users who are viewing this thread

Üst Alt