Minoxidil Kaç Ayda Saç Çıkarır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi rahman07
  • 607 Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

rahman07

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar proscar 1 mg ve bioxcin forte şampuan kullanıyorum saç dökülmem fazla yok ama ön taraflarda ki saçlarım ince telli ve güçsüz olmaya başladı aralarına bakıyorum ince ve biraz uzayıp dökülen saçlar mevcut bunları diriltip tam gitmemiş saçları ayağa kaldırmak istiyorum bunun için minoxil kullanmaya başlıyacam, aklımda sorularım var yardımcı olursanız sevinirim.

Minoxil uzun süre kullanıp tecrübeli arkadaşlar neler yaşadı ne kadar zamanda etkisini gösterdi bıraktığında saçlar nasıl oldu dökülmeyen saçlara zarar verirmi.

Minoxili nasıl kullanmam gerekli kullanmaya başlarsam ne zaman bırakmam gerekir, var olan saçlarda dökülmeler oluyor mu bildiklerini aktarırlarsa sevinirim. Cevabınız için teşekkürler.
 
D

dursun

Üye
Mesajlar
22
Tepkime puanı
0
Ortalama 6 ay buluyor gözle görülür sonuç için
 
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
206
Tepkime puanı
24
Minoxil kullanmaya yeni başlayacaksan ilk 3 ay saçların bir kısmı dökülebilir seyrelme oluşur 3. Aydan sonra yeni saçlar ve ince cılız saçlarda uzamaya başlar 1 yıl düzenli kullanımda iyi bir sonuç alınabilir. 1 yıldan sonra etkisini kaybetmeye başlar 15. Aylarda saçlar kullanmadan önceki haline geri gelebilir, bunun olmaması için 3 ay ara vermek veya günde 1 defa kullanmak gereklidir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
4
Gösterim
522
ismail
ismail
I
I
Cevaplar
6
Gösterim
735
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
2
Gösterim
355
back
back
B
B
Cevaplar
1
Gösterim
310
Bakbi92
Bakbi92
B
R
Cevaplar
1
Gösterim
219
Pharmacy
Pharmacy
P
P
Cevaplar
3
Gösterim
393
invincible
invincible
I

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
72
Çevrim içi ziyaretçiler
38
Toplam ziyaretçi
110
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt