Minoxidil iktidarsızlık yapar mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erdal
  • 334 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

Erdal

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Hayırlı sabahlar arkadaşlar aklıma takılan bir soru var minoxidil yüzde 5 kullanıyorum yaklaşık 6 ay oldu işte herkesin dediği gibi ilk 4 ay içinde yoğun bir saç dökülmesi yaşadım neredeyse saçlarımın %50'si gitti ön bölgelerim seyreldi çevremdeki herkes saçlarımın döküldüğünü fark etti ben de işte arkadaşının tavsiyesiyle kullanmaya devam ettim 4 aydan sonra dökülmeler azaldı üst bölgem şu an gürleşmeye başladığını görebiliyorum bir yıl düzenli olarak kullanacağım tam sonuçlarını görmek istiyorum yarıda bırakınca saç döngüsü bozuluyormuş istediğimiz verimi alamıyormuşuz ancak şöyle bir sorun var anti androjen ilaç kullanmamama rağmen cinsel yönden yan etki yaptığını düşünüyorum yani iktidarsızlık sebep oluyormuş gibi geldi bana yani etkilerine baktığında cinsel yan etki yapma durumu yoktur yazıyor forumlarda da okuduğum kadarıyla aynı şeyi yazıyor Ne bileyim ben de biraz libido düşüklüğü yaptığı gibi çünkü hissedebiliyorum bunu bu ilacın da az olsa böyle bir yan etkisi olduğunu zannediyorum siz ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum böyle bir yaratık yapma durumu var mıdır sizce?
 
P

Pakito

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Ben de yaklaşık 10 yılı aşkın süredir kullandım yani sürekli olmasa da bir yıl bir yıl kullandım Yani bazen ara verdim doldu ama hiç böyle bir cinsel yan etki yaptığını görmedim antandrojen kullanmadığım zamanlarda da olmadı minoxidilde de libido düşüklüğü yaşamadım hiç.
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
37
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Minoxil cinsel yan etkisi yok hiçbir yorumda görmedim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
388
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
788
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
627
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
556
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
340
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt