Minoxidil iktidarsızlık yapar mı?

  • Konu Sahibi Mike
  • 65 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

Mike

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Hayırlı sabahlar arkadaşlar aklıma takılan bir soru var minoxidil yüzde 5 kullanıyorum yaklaşık 6 ay oldu işte herkesin dediği gibi ilk 4 ay içinde yoğun bir saç dökülmesi yaşadım neredeyse saçlarımın %50'si gitti ön bölgelerim seyreldi çevremdeki herkes saçlarımın döküldüğünü fark etti ben de işte arkadaşının tavsiyesiyle kullanmaya devam ettim 4 aydan sonra dökülmeler azaldı üst bölgem şu an gürleşmeye başladığını görebiliyorum bir yıl düzenli olarak kullanacağım tam sonuçlarını görmek istiyorum yarıda bırakınca saç döngüsü bozuluyormuş istediğimiz verimi alamıyormuşuz ancak şöyle bir sorun var anti androjen ilaç kullanmamama rağmen cinsel yönden yan etki yaptığını düşünüyorum yani iktidarsızlık sebep oluyormuş gibi geldi bana yani etkilerine baktığında cinsel yan etki yapma durumu yoktur yazıyor forumlarda da okuduğum kadarıyla aynı şeyi yazıyor Ne bileyim ben de biraz libido düşüklüğü yaptığı gibi çünkü hissedebiliyorum bunu bu ilacın da az olsa böyle bir yan etkisi olduğunu zannediyorum siz ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum böyle bir yaratık yapma durumu var mıdır sizce?
 
P

Pakito

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Ben de yaklaşık 10 yılı aşkın süredir kullandım yani sürekli olmasa da bir yıl bir yıl kullandım Yani bazen ara verdim doldu ama hiç böyle bir cinsel yan etki yaptığını görmedim antandrojen kullanmadığım zamanlarda da olmadı minoxidilde de libido düşüklüğü yaşamadım hiç.
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Minoxil cinsel yan etkisi yok hiçbir yorumda görmedim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
6
Gösterim
172
Aydem
A
M
Cevaplar
2
Gösterim
91
A
T
Cevaplar
3
Gösterim
117
GÖKDEMİR
GÖKDEMİR
R
Cevaplar
6
Gösterim
252
kelbody
K
N
Cevaplar
3
Gösterim
98
Charismax
C

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
6
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt