Minox yine aynı etkiyi verir mi ?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Fighter
  • 249 Görüntülenme
  • 2 Yorum
F

Fighter

Üye
Minoxili 8 aydır kullanıyordum saçlarımda ilk aylar döngü oluşmuştu önlerimde seyrelmeler oluştu bende kullanmaya devam ettim 6. aya geldiğimde saçlarım gayet iyi duruma gelmişti ama ne olduysa bu aydan sonra tekrar döngüye girdi saça etki etmemeye başladı, bende 8 ay kullanıp bırakmak zorunda kaldım. Ara vereli 5 ay oldu dökülmeler tekrar başlayınca şimdi tekrar kullanmak istiyorum sizce eskisi gibi saç dökülmesi azaltır mı, yoksa bu etki sadece ilk kullanım için mi etkili oluyor?

Daha önceden de kullanmayı bırakmıştım, tekrar bırakıp kullandım o ilk etkisi gibi olmadı minox ustaları bilgilendirebilir mi?

A

Armaan

Üye
Ben düzenli aralıklarla vitamin takviyesi kullanmıştım. Vitamin kullanmadığım zaman fazla bir etki etmemişti. Biotin gibi vitaminli ürünler kullan.

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Minoxilin ilk zamanki gibi etki etmesi için ara vereli 8 aydan fazla süre geçmesi gerekir. Tekrar başlamak kalite kaybına uğramış saçları tekrar döngüye sokacağı için saç ömrümü olsumsuz etkileyebilir. Eğer başlayacaksan günde 1 kez kullanman daha iyi olur.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
265
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
734
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
566
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
494
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
308
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
43
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt