Metlana saç ekimi sonuçları şikayet var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 675 Görüntülenme
  • 1 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Metlana saç ekimi sonuçları şikayet var mı? Ankara'da yaşayan biri olarak uzun yıllardır dert yandığım bir konu olarak saçlarımın dökülmesinden şikayetçiyim. Saç ektirmek için güvenilir klinikler araştırırken Google üzerinden Metlana Saç Ekim Merkezi'ne denk geldim. İlk olarak web sitelerini incelemek istedim. Diğer kliniklerin web sitelerinde olduğu gibi Metlana'nın da web sitesinde genel olarak saç ekim işlemleri hakkında bilgiler verilmiş. Youtube üzerinden de pek bir bilgi bulamadım ve Google üzerinde gezinirken 20 adet Google yorumu olduğunu fark ettim. Yorumları incelemeye başladığımda Google Yerel Rehberi olan A.B adlı hastanın burada saç ekim işlemi yaptırdığını, İbrahim Bey ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ettiğini, işini fazlasıyla samimi ve severek yaptığını ve insanların tereddüt etmeden bu kliniği tercih edebileceklerini, en azından rahatlıkla görüşebileclerini söylemiş.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Bir diğer hasta olan Samet Bey de gayet memnun gözüküyor. Daha önce burada saç ektirenler memnun kaldı mı acaba? bizlerle de paylaşırsa seviniriz.
1654076481409.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
136
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
152
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
182
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
155
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
123
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
69
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt