Mesotherapy Saç Aşısı Serumu Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Arkeolog
  • 380 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Mesotherapy Saç Aşısı Serumu Kullananlar Yorumları


İnstagramda gördüm mesotherapy saç aşısı serumu dökülme önleyici, saçları güçlendirici etkisi vardır yazıyor, bi ara adını sıkça duymuştum belki sizde görmüşünüzdür piyasada o kadar çok saç ürünü var ki neredeyse her hafta yenileri çıkıyor her neyse forumda bu saç çıkartan serumu kullananlar belki vardır diye sormak istedim. Ürün içeriğinde neler var internette fazla bir bilgi yok. İçeriğini bulanlar varsa konudan yazsınlar. Mesotherapy ürünün iddiası şu yönde 2 yıl içinde dökülmüş olan saçları geri dökülmemek üzere çıkarıyor, incelmiş saçları kalınlaştırma güçleştiriyor ve çıkanlar tekrar dökülmüyormuş. Ürün paket içeriği saç aşısı 6ml X 10 adet olarak satılıyor. Çok fazla satış yapan bir site yok gibi sadece trendyol ve Hepsiburada sitesinde satışı var. Ürün özelliklerinde şöyle bir bilgi var Mesotherapy london saç aşısı içindeki yüksek orandaki vitaminler, mineraller ve bitkisel ekstreler sayesinde saç köklerini besler, işlem saç derisine uygulanacak, serum içindeki ilaçların küçük küçük iğne uçlarıyla doku altına verilmesi yöntemi olarak uygulanır. Bulunduğum yerdeki büyük eczanelere sordum, elimizde tok diyorlar. Bu serumu kullananlar yorumlarını yazarsa bilgi sahibi oluruz.
 
B

blufer

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
2 aydır kullanıyorum sadece saçı sertleştirip kalınlaştırıyor o da geçici bir süre onun dışında dökülmelere faydası olmadı
 

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
7
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt