Medobiocomplex-E Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 567 Görüntülenme
  • 1 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Medobiocomplex-e kullananlar kullanıcı yorumları saç çıkarır mı dökülmeyi önlüyormu ne kadar süre kullanılır medobiocomplex-e nedir cinsel isteksizlik yaparmı içerik nedir hakkında bilgiler. Dermoskin medobiocomplex-e 60 kapsül erkek tipi saç dökülmelerine karşı vitamin, mineral, aminositler ve bitkisel ekstralardan özel olarak formüle edilmiş saçlar için takviye edici gıdadır. Saçlardaki dökülmelerin en aza indirgenmesini sağlamaya yardımcı olur. Erkek tipi saç dökülmesi en çok erkeklerde gözükür saçlar ergenlik çağına girişle birlikte yanlar açılmayla başlar ve yaş ilerledikçe tepe ve vertex bölgesinde kelliğe kadar gidebilir. Genetik saç dökülmesinin kesin ve kalıcı bir tedavisş günümüzde halen bulunamamıştır. Her ne kadar kimyasal hormon ilaçları kullanılsada bu tip ilaçlar herkeste etkili olmayabiliyor. Kimyasal ilaç kullanımı sağlık açısından da riskli olabiliyor özellikle karaciğer değerlerinde yükselmeler yapark beyinde olumsuz etkilere sebep olabiliyor. Dermoskin medobiocomplex-e içeriği bitkisel aktif ekstratlardam oluştuğu için sağlık açısından yan etki yapması beklenmez. Saç dökülmesini önleyebilir ve azaltabilir. Fakat yeni saç çıkarmaz mevcut tedavilere yardımcı ek ürün olarak kullanılabilir.

Medobiocomplex-e kullananlar.jpg


Medobiocomplex-e erkek tipi saç dökülmelerine karşı vitaminler, mineral, aminoasitler ve bitkisel ekstraktlardan özel olarak formüle edilmiş olup, kapsül formunda gıda takviyesi olarak üretilmiştir. Saç dökülmesine sebep olan hormonal etkiyi baskılamak için medobiocomplex e içinde Esansiyel yağ asitleri içeren Saw Palmetto Extract ve Pumpkin Seed Extract bulunmaktadır.

Androgenetik Alopesi tipi saç dökülmesi tedavisi en zor olan bir problemdir, bu tip saç dökülmeleri hormonal dökülme olup erkek tipi saç dökülmesi olarak da bilinir. Sadece erkeklerde görülmez. Nadiren de olsa kadınlarda da görülebilir. Kafa derisinde 5 alfa redüktaz enziminin yükselerek DHT oluşumuna sebep olduğu kişilerde DHT, saç köklerine bağlanarak ve saçın beslenmesini engeller. Beslenemeyen saç kökleri zayıflar, saçlar giderek incelir, sonunda dökülür. Bu süreç devam ederse saç kökü tamamen canlılığını kaybeder. Bu tip saç dökülmelerinde, alın veya baş ortasında ve arka bölümünde belirgin bir şekilde ve aşamalı olarak saç kaybı oluşarak kişiyi kalıcı kelliğe götürür.

Medobiocomlex-E İçeriği​

Biotin Vitamini: Halk arasında saç vitamini olarak bilinir diğer adı B7 vitamindir. Güçlü etkisi ile saç folikülünü besler, saç kaybını önlemeye ve saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Medobiocomlex-e 2 kapsül toplam 5 mg biotin içerir.
B1 Vitamini: Saç folikülünü besler. Sinir hücrelerini güçlendirir. Sağlıklı saç uzamasına yardımcı olur.
B5 Vitamini: Saçın uzamasına yardımcı olur. Saçın nemini ve parlaklığını arttırarak saçlara hacim ve dolgunluk kazandırır.
B6 Vitamini: Çinkonun anti-androjen etkisini arttırır. Kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. Saç köklerinin beslenmesini artırır.
Folic Acid: Saç köklerinde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.
L-Cystine ve L-Methionine: Saçın temel maddesi olan keratini oluşturan önemli amino asitlerdir.
Çinko Minerali: Saç folikülünün gelişimini destekleyen, anti-oksidan ve anti-androjen bir mineraldir. DHT oluşumunu saç köklerindeki yaptığı baskıyı azaltır.
Saw Palmetto (%45 yağ asiti içerir) ve Pumpkin Seed Extract: Saç köklerindeki 5-alfa-redüktaz enzimlerinin salgılanmasını baskılayarak, kılcal damarlar yoluyla saç köküne gelen testosteron hormonlarının dehydrotestosteron hormonuna dönüşmesini engeller. Saw Palmetto bitkisel bir DHT inhibe edicidir. Saçın dökülmesine neden olan hormonal etkiden kurtulmasına yardımcı olur.

Mesobiocomlex-E Kullanımı ve Fiyatı​

Öerilen günlük kullanım dozu 1 kapsüldür. Etkinliğini arttırmak için günde 2 kapsülde kullanılabilir. Oda sıcaklığındaki bir barsak su ile yutulmalıdır. Ortalama kullanım süresi 3-6 ay arasındadır. Gerektiğinde daha uzun süreli kullanıma uygundur veya doktorunuzun önerdiği şekilde kullanınız. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Buzdolabına koymayınız.

Medobiocomlex-E 2021 yılı fiyatı 69.90 TL dir. Eczane ve online satış mağazalarından satın alınabilir.

Medobiocomlex-E kullananlar saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altında yorumlarını yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
K

Kami

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Xpecia tablet ile medobiocomplex-e arasında kaldım hangisi daha iyidir
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
171
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
117
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
240
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
344
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
242
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
28
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
46
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt