Medical Hair Sibel Ulusan Saç Ekimi Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mehmetaydn
  • 810 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

Mehmetaydn

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
0
Medical hair saç ekim merkezi Sibel Ulusan'ın koordinatörlüğünü yaptığı ve saç ekimi sürecine bizzat katıldığı saç ekim merkezi ile ilgili yorumları bizlerle paylaşabilirsiniz. İzmir Alsancak Devlet hastanesi karşısında bulunan bir binada saç ekimi operasyonlarını yapmaktadır. Dr. Sibel Ulusan'da saç ekimi yaptıranların saç ekimi öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşabilirler. Saç ekimi süreci tamamen bir referans çalışması üzerine ilerlemektedir. Saç ekimi yaptıran bir arkadaşınızın saç ekimi sonuçları sizi memnun ettiyse ve sizlere korkunuzu yenmeyi , diğer maddi kaynak endişelerinizi giderdiyse bu sizin için süper bir gelişme olabilir.

Saç Ekimi Kimlere Yapılır?​

Saç dökülmesi yaşayan ve saçlarında belirli bir bölgesi açılan hastaların saç ekimi yaptırma durumu ortaya çıkabilir, saç açıklığı bulunan herkes saç ekimi yaptırabilir. Bireylerde saç köklerinin artık aktif olmadığı bir durumda mikro cerrahi teknikleri sayesinde kendi sağlıklı, doğal ve kalıcı saçlarının eklenmesi saç ekimi işlemidir ve her bireyde kendi yaşadığı probleme uygun şekilde planlaması yapılmaktadır. Doğal ve kalıcı yeni saçlarınıza kavuşmak için İzmir'de bulunan Sibel Ulusan Saç Ekimi Merkezini tercih edebilirsiniz.
sibel ulusan saç ekim merkezi.png

Medical Hair Saç Ekimi Sonuçları 2022​

Medical Hair Saç Ekimi Sonuçları 2022 diye baktığımızda karşımıza pek çok birbirinden harika sonuç gelecektir. Bu sonuçları inceledikten sonra bir de Sibel Ulusan saç ekimi yorumları ve konularına bakılmalıdır. Saç ekimi alanında sibel ulusanın bir çok saçı harika forum sitemizde sadece 1 tane olumsuz şikayet bulunmaktadır. Sibel Ulusan saç ekimi ile ilgili bu olumsuz geri bildirimi şikayeti okumak incelemek isterseniz burdan bakabilirsiniz. Sibel Ulusan saç ekimi sonuçları gerçekten de doğal ve beklenilen görünümler konusunda tatmin edici ve son derece başarılıdır.

Medical Hair Sibel Ulusan Saç Ekimi Fiyatları

Dr. Sibel Ulusan saç ekimi fiyatları 2020 yıllarında1000 Euro ile 2000 Euro arasındaydı, son olarak tahmini konuşmak istiyorum saç ekimi fiyatları 3000 euro kadar çıktığını düşünüyorum, pazarlık yapılması ile birlikte fiyatlar aşağı çekiliyor. Saç ekimi gibi bir konu kişiye özel olarak planlanan ve uygulaması birbirinden farklı şekillerde gerçekleştirilen bir işlemdir. Bu nedenle de net ve standart bir Sibel Ulusan saç ekimi fiyatları bilgisinden söz edilemez. Ancak işlem öncesinde uygulamanın fiyatını öğrenmeniz muayene sonrasında mümkündür. Bu nedenle ilk olarak kliniği arayarak randevunuzu oluşturmalı ve sonrasında uygulamanın ücretini ve size özel uygulama biçimini ilk seansınızda öğrenebilirsiniz.

Sibel Ulusan Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:

Alsancak, Devlet Hastanesi Karsisi, Ali Çetinkaya Blv 35/5, 35220 Konak/İzmir
Telefon: 0533 460 39 94
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
T

taya

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Sibel Ulusan saç ekimlerini gördüm bir kaç yerde özellikle takip listemde İzmir'de  3 firma var Sibel Ulusan bunlardan biri
 
Mete

Mete

Üye
Mesajlar
99
Tepkime puanı
3
Öncelikle bir daire gibi bir yerde saç ekimi işlemlerini ve sonuçlarını mükemmel hale getiren ve fiyatlarını en üst seviyeden veren Dr. Sibel Ulusanı tebrik etmek istiyorum, nice firmalar var saç ekimi için Sibel ulusan gibi bir fiyat veremiyorlar. Dr. Sibel ulusan daire gibi bir yerde bu kadar ilgi görmesi şaşırtıcı. Örneğin ayda 30 saç ekimi yapsa başka firmanın günlük 10 tane elemanla 100 tane saç ekimi yapmasına bedel açıkcası helal olsun ne diyelim güzel saç ekimleri var, ayrıca şikayet konusuda mevut
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

H
Cevaplar
1
Gösterim
123
Alperen
Alperen
A
H
Cevaplar
2
Gösterim
136
MHT
MHT
M
B
Cevaplar
1
Gösterim
178
M
E
Cevaplar
0
Gösterim
153
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
126
eokulum
eokulum
E
E
Cevaplar
0
Gösterim
121
eokulum
eokulum
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
18
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
32
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt