Medhair clinic saç ekimi yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi eokulum
  • 160 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

eokulum

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0

Medhair clinic saç ekimi yorumları​

10 yılı aşan tecrübe ve deneyime sahip ekibiyle saç ekimi başta olmak üzere tüm saç tedavileri kategorilerinde hizmet vermektedir. Saç ekiminden hariç olarak sakal ve kaş ekimi alanlarında da uzman ekibiyle hizmet veren MedHair Clinic; tedavilerde her zaman en gelişmiş teknolojiyi kullanmayı, kaliteyi ve güvenilir sağlık hizmeti sunmayı bir amaç haline getirmiştir.

Kurulduğu günden bu yana 14.000’den fazla operasyonun yapıldığı MedHair Clinic, Prof. Dr. Gülsüm Gençoğlan tarafından kurulmuştur. Günümüzde uluslararası alanda sağlık hizmeti sunmakta olan ve birçok ödüle layık görülen MedHair Clinic’te tedavilerinizi gerçekleştirmeniz için birden fazla neden bulunmaktadır.

Aşık Veysel Mah, Süleyman Demirel Cd. No:1, 34510 Esenyurt/İstanbul adresinde hizmet veren firmanin yorumlarını sizler için derledik:

Waleed Alharbi :


(Google tarafından çevrildi) Mükemmel bir merkez 3 hafta önce implant yaptırdılar. Klinikte ön koordinasyon ve değerlendirme, telefon veya mesajla yapılan değerlendirmeden daha iyidir. Nakil sırasında yoğunluk mükemmel ve sağlık personeli çok becerikli.Profesör Karim ile koordinasyon harika ve anlayışlı ve her zaman yanıt oldu.Teşekkürler Medhir.Nakilin güzel sonuçlarını bekliyorum.

(Orijinal)
مركز ممتاز اجريت عندهم الزراعه قبل ٣ اسابيع . التنسيق المسبق و التقييم في العياده افضل من التقييم عن طريق الاتصال او الرسائل . الكثافه ممتازه خلال الزراعه والطاقم الطبي متمكن جداً التنسيق مع الاستاذ كريم كان رائع ومتفهم والرد في جميع الاوقات شكرا ميدهير بإنتظار النتائج الجميله للزراعه

medhair clinic.jpg
medhair yorumları.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
0
Gösterim
42
Berbetov
Berbetov
B
A
Cevaplar
1
Gösterim
101
medusax23
medusax23
M
M
Cevaplar
2
Gösterim
117
Hunter
Hunter
H
G
Cevaplar
3
Gösterim
79
Lewis
Lewis
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt