Mecitefendi Isırgan Otlu Şampuan Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 287 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Saç dökülmesi, cilt bakımı denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Mecitefendi ürün çeşitleri bakımından oldukça zengin çeşitliliğe sahip bir ürün yelpazesi bulunan en gözde markalardan birisidir. Ürünlerinde genellikle bitkisel ekstreler ile zenginleştirilmiş formül yapısı ile son derece saçları besleyici, saç derisine zarar vermeden temizleyici içeriği ile nazikçe saçlı deriye temizleme yaparak bakım sağlar. Mecitefendi ısırgan otlu şampuan saçları nazikçe temizlerken saçların hızlı uzamalarını, yağdan kirden arındırılması mı, saç gözeneklerin de biriken hücresel ve ürüna artıklarını ortadan kaldırır saçlı deride sivilce oluşmasının önüne geçer. Isırgan otu doğada bulunan en güçlü kan dolaşımı hızlandırıcı bitkilerden biridir. Isırgan otu direk olarak cilt ile temas ederse güçlü derecede tahriş edici etkisi vardır. Bitkinin bu özelliğinden faydalanmak isteyen firmalar şampuan içeriğine dahil ederek köklerdeli zayıf kan dolaşımını hızlandırıcı etkileri bakımından uygun görülmüştür. Saç derisinde hızlanan kan akışı zayıflamış, cansız, ince saçlara oldukça etkili olacaktır. Özel olarak hazırlanan formülü ile yağlı saçlar içinde kullanılır, uzun süre saçların yağlanmasını engeller. Saçları temizlerken dolgunluk, parlaklık, hacim verici, saç dökülmesini azaltıcı etkileri ile öne çıkan bir şampuandır. Şampuan içeriğinde bulunan ısırgan tohumu yağı ve ısırgan yaprak ekstraktına ilave olarak 10 ayrı bitkinin özleri yanında Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin H vardır. İlk yıkamadan itibaren saçlarınızdaki calılığı fark edebilirsiniz, saçları kökten uca bakım yapar, yıpranmış saçları canlandırır. Doğanın sihirli gücünü mecitefendi ısırgan otlu şampuan ile hissetmeniz mümkündür. Şampuan içinde paraben, silikon, alkol, jelatin ve hayvansal katkı maddesi içermez.

Mecitefendi Isırgan Otlu Şampuan Kullananlar.jpg


Mecitefendi şampuanı günlük olarak kullanıma uygundur. Saç derisinde ilk yıkama iki dakika ikinci yıkamada 4 dakika köpürterek saçlarda hafif masaj hareketleri yaparak ılık su ile yıkayın. Şampuan 2021 yılı fiyatı 59 tldir.

Arkadaşlar aranızda bu şampuanı kullananlar varmı, memnun olup olmadığını yorumlarını belirtilerse kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
R

Rcyr

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Saçlarınızı temiz yıkamak adına kullanılabilir. Saç dökülmeniz genetik ise dökülme durmaz kardeşim.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt