Mecitefendi Isırgan Otlu Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi byburkay
  • 253 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

byburkay

Üye
Mesajlar
36
Tepkime puanı
0
Saçları iyi temizleyen dökülmeye faydası olacak bir şampuan arıyorum. İçeriği doğal olan mecitefendi ısırgan otlu şampuanı almayı düşünüyorum. İçeriği %100 doğal ekstratlar ile formüle edilmiş. Saç bakımı için bu markanın bir çok ürünü var kullananlar çokta memnun olduğu yazmış. İçeriğinde bir çok otlar var; sarı sabır, kayın ağacı (direk ağaç yalnız), papatya, sarı darı, at kuyruğu-kırk kilit), adaçayı, yeşil çay, dulavrat otu, kına, şerbetçi otu. Ayrıca vitamin b5, b3, b7, falan da mevcut. Ne dersiniz almaya değer mi bu şampuan yada otacı markasının şampuanları var onlarda iyi yorumlar yazmışlar öneriniz hangi marka olur?
 
E

excalibu

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Ben aldım kullanıyorum, bir kutu bitti ikincisine başladım. Bütün şampuanlar gibi bununds içinde kimyasal maddeler var. Zaten reklamı yapılan diğer şampuanlar da da kimyasal maddeler var. Ben memnunum aktarlarda mevcut.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt