Maya Hair Clinic Saç Ekimi 3000 Greft

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
 • 163 Görüntülenme
 • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Maya Estetik Hair Clinic Saç Ekimi merkezi, İstanbul, Türkiye'de faaliyet gösteren bir saç ekimi kliniğidir. Klinik, saç ekimi, saç mezoterapisi ve saç PRP tedavileri gibi çeşitli saç tedavileri sunar.

Klinik, saç ekiminde FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemini kullanır. Bu yöntem, tek tek saç köklerinin cerrahi olarak alınmasını ve transplantasyon edilmesini içerir. Kliniğin uzman ekibi, saç ekimi işlemi öncesi ve sonrası olası riskleri azaltmak için hastaların sağlığına özen gösterir.

Maya Saç Ekimi Kliniği, modern tesisleri, kaliteli ekipmanları ve deneyimli personeli ile hastalarına konforlu bir tedavi ortamı sunar. Klinik, uluslararası standartlara uygun olarak çalışır ve hastalarının beklentilerini karşılamak için en son teknolojileri kullanır.

Maya Saç Ekimi Kliniği hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, kliniğin resmi web sitesini ziyaret edebilir veya doğrudan klinikle iletişime geçebilirsiniz.

Maya Hair Clinic Saç Ekimi 3000 Greft.jpg


Saç ekimi yaptırdıktan sonra ay ay dikkat edebileceğiniz genel bir öneri listesinizi burayada yazıyorum , Saç ekimi yaptırdığınız saç ekim merkezi zaten sizlere 1 yıl boyunca destek verecektir.

Maya clinic hair saç ekim merkezinde saç ekimi yaptıranların öncesi ve sonrası sonuçlarına baktığımda gayet güzel görünüyor. İnstagram sayfasından alıntı yaptığımız saç ekimi resmini sizlerde inceleyebilirsiniz.

Saç ekimi süreci nasıl olur?​

Saç ekimi süreci, saç dökülmesi sorunu yaşayan kişilerin saçlarını yeniden çıkarmak için bir dizi cerrahi işlem ve tedavi yöntemlerini kapsar. Bu süreç, aşağıdaki adımlardan oluşabilir:
 1. Muayene: İlk olarak, saç dökülmesi sorunu olan kişiler saç ekimi uzmanına muayene olurlar. Uzman, saç dökülmesinin nedenini ve ne tür bir saç ekimi yönteminin en uygun olduğunu belirlemek için saç ve saç derisi yapısını inceler.
 2. Planlama: Saç ekimi uzmanı, kişinin saç ve saç derisi yapısına göre bir tedavi planı hazırlar. Plan, saç ekimi işleminin ne kadar saç kökü gerektirdiğini, hangi saç ekimi yönteminin kullanılacağını, hangi bölgelere saçların ekileceğini ve işlem öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler gibi detayları içerir.
 3. İşlem Öncesi Hazırlık: Saç ekimi işlemi öncesinde, kişi saçlarını yıkamalı ve saçlı derisine uygulanacak lokal anestezik ilaçların kullanımına uygun olup olmadığını belirlemek için bir alerji testi yapılmalıdır.
 4. Anestezi: Saç ekimi işlemi sırasında, saçlı deriye lokal anestezi uygulanır. Bu işlem, kişinin ağrı hissetmesini önler.
 5. Saç Folikülleri Toplanması: Saç ekimi işlemi için, saçlı deriden saç folikülleri toplanır. Bu işlem, iki yöntemle yapılabilir: FUE (Follicular Unit Extraction) ve FUT (Follicular Unit Transplantation). FUE yöntemi, tek tek saç köklerinin deriden çıkarılması ile yapılırken FUT yöntemi ise bir şerit halinde deriden alınan saç köklerinin bölünmesi ile gerçekleştirilir.
 6. Saç Folikülleri Ekimi: Saç folikülleri toplandıktan sonra, saç ekimi işlemine başlanır. Ekim işlemi, FUE yöntemi kullanıldığında tek tek, FUT yöntemi kullanıldığında ise toplu olarak gerçekleştirilir.
 7. İyileşme Süreci: Saç ekimi işlemi sonrasında, kişi birkaç gün içinde iyileşir. İşlem sonrası ilk günlerde saçlı deride şişlik ve kızarıklık olabilir. Ayrıca, saç ekim yapılan bölgede kabuklanma ve dökülme de görülebilir. Yaklaşık bir hafta içinde kabuklar döküldükten sonra kişinin saçları normale dönmeye başlar.
 
B

Bora

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Otolog micro greft diye bir yöntemle saç ekimi yapıyorlarmış hakkında bilgisi olan var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
109
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
109
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
165
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
167
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt