Maxdefend Vitamin Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 853 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Maxdefend vitamin kullananlar kullanıcı yorumları alalım faydalı mı? Maxdefend 1 tablet içinde içerisinde 1000 mg vitamin C, 10 mg Çinko, 15 µg (600 iu) vitamin D3 bulunmaktadır. Bu ürün içindeki C vitamini, vücudun hastalıklara yada salgın gibi durumlarda bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı sağlığı korumaya yardımcı olur. Özellikle spor, egzersiz, koşu yapan insanların bu aktivitelerini yerine getirirken yada spor yaptıktan sonra bağışıklık sistemini normal fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasına fayda sağlar. Cildin elastik gergin olmasını sağlayan, kan damarları, kıkırdaklar, diş ile diş etlerinin sağlıklı kalması için gerekli olan kollajen üretimine katkı sağlar. Günün yorgunluğu yada sabah kalktıktan sonra kendinizi enerjik zinde hissetmenizi sağlayan enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlar, yorgunluk ve bitkinliğin giderilmesine yardımcı olur. Vücut için gerekli olan E vitamininin indirgenmiş formunun oluşmasını destekler. Gıdalar yoluyla alınan Demir mineralinin emilimini artırır.

Maxdefend Vitamin Kullananlar Yorumları.jpeg


Diğer içinde olan Çinko minerali, sağlığın korunması için güçlü olması gereken bağışıklık sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Besinler ile alınan karbonhidrat, normal asit-baz ve makro besinlerin yararlığını artırır. Çinko protein sentezine katkıda bulunur, normal DNA, A vitamini, yağ asitlerinin biyo-yararlığını metabolizmasını artırır. Saç dökülmesini önlemeye, cilt, tırnaklar ile kemiklerin korunmasına katkıda bulunur. Görme bozukluklarına karşı gözleri korur. Hücrelerin sağlıklı bir şekilde bölünmelerini sürdürebilmeleri için yararlıdır.

Maxdefend içindeki D Vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirir, kalsiyum ile fosforun sindirim sistemi tarafından emilimini hızlandırır. Dolaşımda bulunan kalsiyumun normal düzeyde olmasına yardımcı olur. Dişler, kemikler ve kas iskelet fonksiyonlarının korunmasına destek olur. Hücre yenilenmesinde önemli görevleri vardır.

MaxDefend Saşe Vitamin C, Çinko, Vitamin D3 Kullanımı​

Bu vitamini 12 yaş üzerindeki herkes kullanabilir. Günde 1 defa 1 saşe, 1 su bardağı su ile karıştırılarak, iyice çözündürüldükten sonra tüketilir.

Arkadaşlar bu ürünü kullananlar var mı faydasını etkisini gördü mü kullanmayı düşünüyorum kullandığınız önerebileceğiniz başka vitamin içeren ürünler varsa önerilerinizi bekliyorum.
 
P

Pakito

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Sabahları işe giderken içiyorum günüm zinde geçtiğini hissediyorum grip, nezle olmanızı engelliyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
174
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
119
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
244
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
347
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
244
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt