Max Derma Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Semih
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Saç dökülmesine karşı max derma şampuan kullananlar var mı arkadaşlar ürün açıklaması şu şekilde. Saç dökülmesini önlemek, yeni saç oluşumuna destek vermek, saçları kökten uca besleyen saç derisini derinlemesine temizleyen max derma şampuan içerik olarak güçlü bileşenlere sahip anti androjenik etki gösteren bir şampuandır. Son dönemde piyasaya ardı adına bir sürü şampuan çıkıyor. Neredeyse hergün yeni bir serum yeni bir şampuan görüyoruz açıklamalarında saç dökülmesini önler şu kadar saç çıkarır diye sayı bile veren şampuanlar var. Her hangi bir şampuanın saç dökülmesini önleme gibi bir etkisi olmadığı bilimsel bir gerçektir. Hatta saç çıkarma gibi bir düşünce şampuanlar için olamaz bile.

Max Derma Şampuan İçeriği​

Saç dökülmesini önlemek için üretilmiş güçlü içeriği ile saç köklerini güçlendirir zamanla saç tellerinin sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlamaya yardımcı olur. Max derma şampuan içeriği antiandrojen etkenlere sahip aktif maddeler içerir. Bu aktif maddeler saç köklerine baskı yapan DHT oluşumunu en aza indirger.

Şampuanın içeriğinde TRICHOGEN VEG LS 8960, Zeytinyağı, Saw palmetto, Cafein, Gliserin, Panthenol, Plantacare gibi güçlü dökülme önleyici etken maddeler bulunmaktadır.

Trichogen antiandrojenik etkiler gösteren bir maddedir. DHT hormonu erkeklerde kadınlara göre daha fazladır ve genetik saç dökülmesi olan kişilerde saç köklerine olumsuz baskı yaparak saç foliküllerinin minyatürleşmesine ve sonrasında dökülmesine sebep olmaktadır. Trichogen saç köklerine uyarıcı etki yaparak sağlıklı büyümesini teşvik eder. Trichogen içerisindeki proteinler ile saçların onarılmasını sağlar. İçinde barındırdığı çinko ile dökülen ve yağlanma sorunu yüksek olan saç derisinin sebum dengesini düzenler, saçları güçlendirici etkiye sahiptir. Saç miktarının ve kalitesinin artırılmasında da etkili bir formüldür. Yapılmış klinik araştırmalarında Trichogen’in saç oluşumunu da desteklediği, saç tellerinin dökülmesini ve köklerinin güçsüzleşmesini önlediği, saç tellerini canlandırdığı gibi etkiler gözlenmiştir.

Zeytinyağı sağlıklı saç derisi oluşumunu destekler. Saç derisindeki bakterilerin azaltılmasını sağlar. Saçların yumuşak ve parlak görünmesini sağlar.

Saw Palmetto bir tür cüce Palmiye ağacının meyvesinden üretilir. Anti DHT etkisi ile antiandrojenik etki gösteren hormon baskısını azaltmaya yardımcı olur.

Kafein saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırır, uyarıcı etki gösterir saçların beslenmesini hızlandırarak saç foliküllerinin sağlıklı olmasını sağlamaya yardımcı olur.

Gliserin saçların ve saç derisinin kurumasını önler saç ve saç derisinin nemli olmasını sağlar.

Panthenol sağlıklı cilt, güzel saçların korunması için pantenol veya pantotenik asit gereklidir. Pantenol eksikliğinin cilt üzerinde oldukça olumsuz etkileri vardır. Cildin elastikiyetinin azaltılması, daha hızlı yaşlanma süreci ve kırışıklıkların ilerlemesi, saç kalitesinin azalması, parlaklık kaybı ve daha yüksek kırılganlık bu olumsuz etkilerin başında gelişir.

Max Derma Şampuan Kullanımı​

Saçlarınızı iyice ıslatın ve hafifçe saç derisine masaj yaparak yıkayın. Saçlarınızda 3 - 5 dakika bekletip durulama yapın.

Arkadaşlar Max derma saç şampuanı kullananlar memnun kalan varmı? Saç dökülmesini önlüyor mu? Yorumlarınız kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme olur. Cevaplarınız için teşekkürler.
 
E

edias

Üye
Mesajlar
89
Tepkime puanı
1
Max derma şampuan ilk defa duyuyorum şampuanların içinde cafein artık çok rahatlıkla bulunuyor kafeinin saçlara iyi geldiği ve güzel sonuçlar alındığınıda biliyorum peki şampuan içinde ne kadar olabilir ki
 
U

Ugur

Üye
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Max derma şampuanı kullanıp memnun kalan varmı içindeki kafein kafada etkisini hissettiriyor mu?
 
L

layerbox23

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Evet arkadaşlar bu şampuanı kullanın var mı aramızda ? detay verebilirmisiniz.
 

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt