Mavi Su Saç Serumu Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Punisher
  • 339 Görüntülenme
  • 1 Yorum
P

Punisher

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
1
Arkadaşlar bu konuya uğrayanlar olarak hepimiz mavi su saç çıkartıcı serum olayını duymuşsunuzdur bende bu konuyu uzun zamandır araştırıyorum ama güvenemiyorum ancak dün işyerinde uzun zamandır görmediğim bir arkadaşı gördüm adam resmen gençlikte ki gibi saçları çıkmış biraz konuştuk ne kullandığını mavi su kullanmıyormuş ama aynı içerikten bir krem hazırlattığı mı ve kullandığını söyledi önceki halini biliyordum şuan gördüm şok oldum resmen inanılmaz ötesinde başarılı. Adamın kafasındaki değişimi herhangi bir forumda görsem fakr bu deyip geçerdim ama arkadaşım olduğundan önceki halini bildiğimden bizzat şahit olduğum için inandım ve formülün nasıl yapıldığını arkadaşına sormasını söyledim oda sormuş eczaneye kremdeki ürünlerin aynısının eczanede satılan mavi su ile birebir olduğunu söylemiş arkadaşımda iki ürünüde incelemiş fark olmadığını söylüyor iğneli bir tarak ile beraber losyonu kullanmak gerekiyormuş en az 6 ay kullanılırsa ve kafayıda 0 a vurmak gerekiyor bende kullanmayı düşünüyorum ama saçları kazımak istemiyorum olmazsa 3 numaraya kestiririm. Şimdi bu konuyu neden açtığımı soracak olursanız mavi suyla ilgili bir çok site forum gezdim kimse net bişey bilmediği için kendi tecrübemi anlatmak istedim belki başkasında kullanmak ister diye ikinci olarakta Nio Hira mavi su n11 de 50 - 60 liraya satılıyor eczanede fiyatı pahalı 129 lira civarı diye biliyorum. N11 de satılan 60 ml eczanede ki kaç ml onu bilemiyorum sizce n11 de satılan bio hira mavi suyun sahte olma olasılığı var mıdır? Birde bio hira yerine uraw mavi serum diye başka bir markada var ikisi arasında kullanan tecrübe eden varsa yorumlarını merak ediyorum, arkadaştaki saç değişimini gördükten sonra mutlaka deneyeceğim çünkü şunu da eklemek istiyorum ben daha önceleri boxcim serum kullanmıştım ve kullandığında saç dökülmesini azaltmak yerine daha çok dökülmesine sebep olmuştu tabi o ürünü kullandığım da saçımı sıfıra vurdurmadım dermaroller kullanmamıştım ama saçı kazıtmak bana göre değil birde mavi su kullanırken çekiniyorum açıkçası saçları döker diye istemiyorum. Konuya yorumlarınızı tecrübelerinizi varsa bio hira mavi su ve uraw mavi serum hakkındaki bilgilerinizi aktarırsanız hep beraber faydalanabiliriz.
 
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Valla piyasada o kadar mavi saç serumu çıktıki hangisi işe yarıyor anlamak zor sadece şikayet var sitesindeki yorumları okuyorum anlayacağın etkisi olan yok gibi
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
38
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
162
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
1
Gösterim
87
berke_gungorr
berke_gungorr
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
167
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
374
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
515
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
50
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt