Mavi Su Kullananlar Yorumları

Mavi Su Kullananlar Yorumları

Arkadaşlar şu internette meşhur olan saç çıkarıcı mavi suyu kullananlar oldu mu saç çıkardığını gören varmı veya forumda mavi su kullanmış arakdaşlarımız yorumlarını yazabilir mi? İnternette bir çok mavi su satışı var hangisi kimin belli değil hatta para iadesi veriyor diye söyleyende içerisinde ne olduğu belli değil. Bende mavi suyu araştırdım bir satıcıdan aldım son 1 yıldır dermaroller ile mavi su kullanmaktayım saçlarımda baya faydasını gördüm diyebilirim. Dökülen saçlarımda etkisi oldu ve saç çıkarttı ama son 1 aydır mavi su saç derimde pul pul soyulmalara sebep oluyor ve saçlarımda aşırı kepeklenme de başladı. Heleki dermaroller kullandıktan sonra saçların durumu daha berbat hale geliyor pul pul soyulamalar mavi su sürdükten sonra kepeklenme görüntüsü yaratıyor. Bu soyulmalardan sonra saçlarım dökülmeyede başladı önler baya seyreldi diyebilirim. Mavi su içerisinde anti androjenler var cinsel istekte azalmalar var tam içeriğini bilmiyorum. Bazı kişiler mavi su satıyor bir çok farklı ürünler var piyasada siz kullanıyormusunuz saç çıkartan varmı. Benim saçlarda etkisi oldu ama aşırı deri soyulmaları yapıyor nasıl önleyebiliriz bu durumu. Tekrar eski halime nasıl gelebilirim ne önerirsiniz?
5 6
1
Bundada saçta döngü olayı oluyor mu, uzun süre kullanmış olan varsa sonuç atabilir mi?
0

Hakan23

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Arkadaşlar şu internette meşhur olan saç çıkarıcı mavi suyu kullananlar oldu mu saç çıkardığını gören varmı veya forumda mavi su kullanmış arakdaşlarımız yorumlarını yazabilir mi? İnternette bir çok mavi su satışı var hangisi kimin belli değil hatta para iadesi veriyor diye söyleyende içerisinde ne olduğu belli değil. Bende mavi suyu araştırdım bir satıcıdan aldım son 1 yıldır dermaroller ile mavi su kullanmaktayım saçlarımda baya faydasını gördüm diyebilirim. Dökülen saçlarımda etkisi oldu ve saç çıkarttı ama son 1 aydır mavi su saç derimde pul pul soyulmalara sebep oluyor ve saçlarımda aşırı kepeklenme de başladı. Heleki dermaroller kullandıktan sonra saçların durumu daha berbat hale geliyor pul pul soyulamalar mavi su sürdükten sonra kepeklenme görüntüsü yaratıyor. Bu soyulmalardan sonra saçlarım dökülmeyede başladı önler baya seyreldi diyebilirim. Mavi su içerisinde anti androjenler var cinsel istekte azalmalar var tam içeriğini bilmiyorum. Bazı kişiler mavi su satıyor bir çok farklı ürünler var piyasada siz kullanıyormusunuz saç çıkartan varmı. Benim saçlarda etkisi oldu ama aşırı deri soyulmaları yapıyor nasıl önleyebiliriz bu durumu. Tekrar eski halime nasıl gelebilirim ne önerirsiniz?

0

ttades77

Yeni Üye
Üye
Konular
0
mavi su kullanan bir çok yakın arkadaşım gördüm mavi su kullanan arkadaşlar cinsellik üzerine olumsuzluk hissettiğini gördüm kullanırken dikkat edin.

0

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Konular
0
Mavi su içerisine anti androjen koyabilirler içeriğinde ne olduğu belirsiz eğer kulancaksanız kendinizde hazırlayabilirsiniz.

Saç derisinde pul pul soyulma yapması içerisindeki alkol oranında olabilir belki dermaroller kullanımına ara verin şampuanınızı değiştirebilirsiniz. Mavi su kullanımını günde bire düşürün.

0

dejavu35

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Testesteron dht hormonunu tetikliyor bu dönüşümü engellemek için östrojen hormonu içeren ilaçlar katılıyor bunlarda ileride erkeklerde ciddi cinsel sorunlara yol açabilir o yüzden riskli işlere girmeyin benim önlerim tamamen gitti ama artık saçlarımı kazıtırıyorum ya da 2-3 numara kestiriyorum. Üç beş saç çıkacak diye sağlığımdan ödün vermem benim bakış açım böyle.

0

Alperen

Üye
Üye
Konular
0
İçeriğinde saç köklerini uyarıcı ürünler var doğru lakin bıraktığında dahada kötü oluyor kullanan arkadaşlarım bizzat oldu şahit oldum. Sonuç malesef iyi değil yan etkileri mevcut

Users who are viewing this thread

Üst Alt