Mavi Su Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hakan23
  • 648 Görüntülenme
  • 7 Yorum
H

Hakan23

Üye
Mavi su kullananlar kullanıcı yorumları Arkadaşlar şu internette meşhur olan saç çıkarıcı mavi suyu kullananlar oldu mu saç çıkardığını gören varmı veya forumda mavi su kullanmış arakdaşlarımız yorumlarını yazabilir mi? İnternette bir çok mavi su satışı var hangisi kimin belli değil hatta para iadesi veriyor diye söyleyende içerisinde ne olduğu belli değil. Bende mavi suyu araştırdım bir satıcıdan aldım son 1 yıldır dermaroller ile mavi su kullanmaktayım saçlarımda baya faydasını gördüm diyebilirim. Dökülen saçlarımda etkisi oldu ve saç çıkarttı ama son 1 aydır mavi su saç derimde pul pul soyulmalara sebep oluyor ve saçlarımda aşırı kepeklenme de başladı. Heleki dermaroller kullandıktan sonra saçların durumu daha berbat hale geliyor pul pul soyulamalar mavi su sürdükten sonra kepeklenme görüntüsü yaratıyor. Bu soyulmalardan sonra saçlarım dökülmeyede başladı önler baya seyreldi diyebilirim. Mavi su içerisinde anti androjenler var cinsel istekte azalmalar var tam içeriğini bilmiyorum. Bazı kişiler mavi su satıyor bir çok farklı ürünler var piyasada siz kullanıyormusunuz saç çıkartan varmı. Benim saçlarda etkisi oldu ama aşırı deri soyulmaları yapıyor nasıl önleyebiliriz bu durumu. Tekrar eski halime nasıl gelebilirim ne önerirsiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
T

ttades77

Üye
mavi su kullanan bir çok yakın arkadaşım gördüm mavi su kullanan arkadaşlar cinsellik üzerine olumsuzluk hissettiğini gördüm kullanırken dikkat edin.

GÖKDEMİR

GÖKDEMİR

Moderatör
Mavi su içerisine anti androjen koyabilirler içeriğinde ne olduğu belirsiz eğer kulancaksanız kendinizde hazırlayabilirsiniz.

Saç derisinde pul pul soyulma yapması içerisindeki alkol oranında olabilir belki dermaroller kullanımına ara verin şampuanınızı değiştirebilirsiniz. Mavi su kullanımını günde bire düşürün.

D

dejavu35

Üye
Testesteron dht hormonunu tetikliyor bu dönüşümü engellemek için östrojen hormonu içeren ilaçlar katılıyor bunlarda ileride erkeklerde ciddi cinsel sorunlara yol açabilir o yüzden riskli işlere girmeyin benim önlerim tamamen gitti ama artık saçlarımı kazıtırıyorum ya da 2-3 numara kestiriyorum. Üç beş saç çıkacak diye sağlığımdan ödün vermem benim bakış açım böyle.

Alperen

Alperen

Üye
İçeriğinde saç köklerini uyarıcı ürünler var doğru lakin bıraktığında dahada kötü oluyor kullanan arkadaşlarım bizzat oldu şahit oldum. Sonuç malesef iyi değil yan etkileri mevcut

O

onurkan

Üye
Bundada saçta döngü olayı oluyor mu, uzun süre kullanmış olan varsa sonuç atabilir mi?

Alperen

Alperen

Üye
Kesinlikle uzak durulmalı sakın kullanmayın.

Alperen

Alperen

Üye
Mavi su kullananlar çok fazla kendim kullandım siyah tüylenme oluşturdu, arkadaşım kullandı çok kısa saçlar çıkardı bırakınca hepsi gitti hiç eser kalmadı o yüzden kullanmayaksın boş bir ürün.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
147
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
294
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
324
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
257
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
504
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
692
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
37
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt