Loprox Şampuan Ne İşe Yarar?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Moonlight
 • 619 Görüntülenme
 • 1 Yorum
Moonlight

Moonlight

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
1
Saç egzaması olduğumuz zamanlarda doktorların tavsiye ettiği loprox şampuan nedir sorusuyla karşı karşıya kalabiliriz. Eczanelerde satılan loprox şampuan doktorların tavsiyesi ile kullanılmak zorundadır. Aksi takdirde kullanmanız size zarar verebilir. Saç tedavisinde sıklıkla tercih edilen loprox şampuan kullanıcılarına büyük bir memnuniyet sunmaktadır. Eğer ki sizin de doktorunuz bu şampuanı önerdiyse mutlaka kullanmalısınız. Böylece sizler de saçınızda yer alan rahatsızlıkları sonlandırabilirsiniz. Aynı şekilde saç derisinde olan rahatsızlıklarda da gayet başarılı bir üründür. Peki o halde sıklıkla tercih edilen loprox şampuan nedir gelin birlikte görelim.
loprox şampuan nedir.jpg

Loprox Şampuan Nedir?​

Loprox şampuan doktorlar tarafından saç egzaması ve benzeri hastalıkların tedavisinde önerilir. Saç egzaması konusunda bayağı başarılı olan bu ürün kısa bir süre içerisinde tedavi edecektir. Kullanılması gereken süre dahilinde aksatılmadan kullanılmalıdır. Eğer ki aksatırsanız muhtemelen tedavide sıkıntılar çıkacaktır. Bu şampuanı kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Eğer ki bu durumlar göz önünde bulundurulmazsa ürünün etkisi azalacaktır. Hatta bazı durumlarda ise etkiden ziyade zararı bile olabilir. Bunun için aşağıda yer alan maddeleri pür dikkat okumalısınız.
 • Öncelikle doktor tavsiyesi olmadan kullanılmamalıdır.
 • Belirtilen dozun üzerinde kullanılmamalıdır. Fazla kullanılması yan etkilerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden reçeteye uygun bir şekilde kullanmalısınız.
 • Fazla kullanmanın aksine az da kullanılmamalı. Böyle bir durumda şampuanın etkisi tam olarak gösterilemeyebilir.
 • 4 haftadan uzun süre kullanılmaması gerekir. Eğer ki kullanılacaksa 2-3 hafta ara verilmeli ondan sonra tekrardan kullanılmaya başlanmalıdır.
Yukarıda yer alan maddelere dikkat ederek loprox şampuan kullanılması gerekir. Bu kurallara uymadan kullandığınız takdirde çeşitli sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Loprox Şampuan Faydaları​

Loprox şampuan nedir sorusunu soran kişiler bu şampuanın faydalarını da merak etmektedir. Sizler de merak ediyorsanız eğer aşağıda yer alan maddelere göz atabilirsiniz.
 • Saç derisinde yer alan mantarların büyümesini ve çoğalmasını engeller.
 • Saç dışında yer alan ense bölgesindeki mantarların da büyümesini ve çoğalmasını engeller.
 • Eğer saçınızda kepeklenme mevcutsa bu durumun önüne geçmede yardım sağlar.
 • Saçınızda normalin üzerinde bir yağlanma mevcutsa çözüm için kullanılabilir.
 • Saçkıran tedavisinde mutlaka tavsiye edilen şampuanlardan da biridir.
 • Eğer ki saçınızın derisinde döküntü meydana geliyorsa bu döküntünün oluşmasını engellemede fayda sağlar.
Yukarıda yer aldığı gibi loprox şampuan faydaları ile sizler de tedavinizi sağlayabilirsiniz. Elbette sadece bu maddelerdekiler ile sınırlı kalmayıp daha birçok faydası da bulunmaktadır. Eğer ki yukarıda yer alan problemlerden birini yaşıyorsanız ve bu faydalardan yararlanmak için kendi başınıza loprox şampuan kullanırsanız sıkıntılar ile karşılaşabilirsiniz. Loprox şampuan her ne kadar yukarıda yer alan sıkıntılar için fayda sağlasa bile kendi başınıza kullanmamalısınız. Çünkü doktor gözetiminde kullanılması gereken bir şampuandır. Kendi aldığınız kararlar doğrultusunda kullanmanız zarar verme durumuna bile götürebilir. Böylelikle sizler de bu bilgiler ile loprox şampuan nedir sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz.
 
C

Coward

Üye
Mesajlar
29
Tepkime puanı
1
Seboreik dermatit için bir süre kullandığım bir şampuan saçı güze temizliyor yağlanmayı ve kaşıntıyı alıyor ancak şampuan kullanmayı bırakınca tekrar bu sorunlar başlıyor. Kalıcı bir etki bırakmıyor.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt