Loprox şampuan egzamaya iyi gelir mi?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Flower
 • 1K Görüntülenme
 • 2 Yorum
Flower

Flower

Üye
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Saç egzaması için tercih edilen Loprox şampuan fiyatı günümüzde sıklıkla araştırılan konulardan birisidir. Sizler de doktor tavsiyesi ile kullanmaya başlamadan önce ne gibi faydaları var, ne gibi yan etkileri var, ne kadarlık bir tutarı var araştırmalısınız. Böylece daha bilinçli bir kullanım ortamı oluşacaktır. Loprox şampuan fiyatı her geçen yıl artmaktadır. Çünkü ekonomik olarak ülkemiz zor durumdan geçtiği için bu fiyat değişmektedir. Sizler de bu fiyatlar hakkında araştırma yapmalı ve satın almadan önce iyice fikir edinmelisiniz. Yoksa gereğinden pahalı bir şekilde satın alabilirsiniz. Sizler de bu şampuanın ne kadarlık bir fiyata sahip olduğunu merak ediyorsanız eğer gelin birlikte görelim.
loprox şampuan fiyat.jpg

Loprox Şampuan Fiyatı​

Loprox şampuan fiyatı 2022 yılı içerisinde yaklaşık olarak 74.44 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fiyat hemen hemen her eczanede aynıdır. Ancak her eczanede bu şampuanı bulamayabilirsiniz. Bu yüzden satın almadan önce birkaç eczaneye göz atmanız gerekebilir. 2021 yılında 58.19 TL iken 1 sene içerisinde 16,25 TL gibi bir fiyat artımına gidilmiştir.
Hemen hemen her ilaçta artış olduğu gibi bu şampuanda da fiyatlar artmıştır. Bunun birçok sebebi olabilir.
 • Artan döviz kuru
 • Artan benzin fiyatları
 • Artan asgari ücret
 • Artan enflasyon oranı
Yukarıda yer alan sebeplerden dolayı şampuanın fiyatının artması çok normal gözükmektedir. Sizler de ihtiyacınız doğrultusunda almalı ve tedaviye başlamalısınız. Elbette ihtiyacınızın olup olmadığını dermatoloğunuz söyleyecektir. Böylelikle sizler de gerektiği gibi saç tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Peki bu şampuan hangi durumlarda kullanılır gelin sizlerle birlikte görelim.

Loprox Şampuan Neye İyi Gelir?​

Loprox şampuan fiyatı araştırması yapan kişiler Loprox şampuan neye iyi gelir sorusunu da zaman zaman sormaktadır. Sizler de eğer bu soruyu merak ediyorsanız aşağıdaki listede yer alan hastalıklara iyi geldiğini söyleyebiliriz.
 • Saç egzaması
 • Aşırı yağlanma
 • Aşırı kepeklenme
 • Kaşıntılar
 • Saçkıran
 • Saç derisinde döküntü
Yukarıda yer alan listedeki hastalıklarda loprox şampuanın kullanılması tavsiye edilir. En büyük faydası mantarların çoğalmasını ve büyümesini engellemesidir. İçerisinde yer alan etken maddesinin en büyük avantajı budur ve hastalığa neredeyse kesin bir çözüm olarak bakılmaktadır. Sizler de bu mantar sorunundan ya da yukarıdaki listede yer alan diğer hastalıklardan muzdaripseniz dermatoloğunuzun tavsiyesi ile loprox şampuan kullanımına başlayabilirsiniz. Loprox şampuanlar sadece eczanelerde satıldığını da unutmamak gerek. Birçok kullanıcı internet üzerinden satın almak istese de ne yazık ki sadece eczanelerden satın alınabilir. Bunun için de birçok hasta bu ürünün muadillerinden faydalanmak isteyebilir. Hatta bazı muadilleri de Loprox şampuana göre daha uygun fiyatlı olabilirler. Sizler de bu muadil araştırmasını yaptıktan sonra Loprox şampuan satın alabilirsiniz. Muadillerinin ne olduğunu merak ediyorsanız eğer aşağıda yer alan listeye göz atabilirsiniz.
 • NIBULEN % 1 20 ml dermal solüsyon (40.64 TL)
 • NIBULEN % 1 20 krem (48.75 TL)
 • CANOLEN %1 20 gr krem (48.75 TL)
Sizler de yukarıda yer alan muadillerini kullanarak saç hastalıklarınızı tedavi edebilirsiniz. Olur da bu ürünleri de doktorunuz tavsiye eder ise bunları kullanabilirsiniz.
 
S

Sea

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Saçımda ki egzama için kullanıyorum 2 haftada egzama, kabuklanmayı ve kaşıntıyı geçirdi doktorum sürekli kullanmamak gerektiği söyledi 4 hafta kullanım süresi var.
 
Adriano10

Adriano10

Üye
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Bende önlerimde yağlanma oluyor kısa süreliğine kullanıyorum şimdilik iyi gibi yağlanmayı kesiyor ama akşama tekrar yağ oluyor
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
48
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
74
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt