Liv Hospital Saç Ekimi Şikayet

  • Konu Sahibi Alipoyraz
  • 246 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Alipoyraz

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
On yıl önce saç ekimi yaptırdım, striptiz tekniğiydi. O zamanlar hala önemli miktarda saçım vardı ve sonuçlar iyi görünüyordu. Şimdi 38 yaşındayım ve aradan geçen süre içinde saç ekimi dışında kafamın üstündeki saçların çoğunu kaybettim. Saçlarım şimdi doğal ve estetik görünmüyor. Propecia'yı hatırı sayılır bir süre denedim ama olumsuz cinsel yan etkileri oldu, bu yüzden ilacı bıraktım. Şu anda saç dökülmesi için herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Daha estetik bir sonuç elde etmek adına Toppik'i çok küçük miktarlarda kullanıyorum.

FUE prosedürü fikri, saçın tamamını kurtarmak için değil, sadece mevcut ekimin daha doğal görünmesini sağlamak için düşünüyorum.

Ankarada bulunan liv hospital saç ekimi merkezi hakkında bilgi sahibi olan şikayeti olanı gördünüz mü? Yada danışabileceğim güvenilir bir FUE nakli cerrahı önerebilirse, çok memnun olurum.

Teşekkürler!
 
@

@ron

Üye
Mesajlar
74
Tepkime puanı
2
O kadar fazla saç ekim firması var ki , saç ekimi yapan hemşireler hatta farklı pozisyonlarda çalışanlar saç ekimi yapıyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
4
Gösterim
50
M
S
Cevaplar
1
Gösterim
62
M
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
77
B
Saçekimibilgisi
Cevaplar
2
Gösterim
65
M
B
Cevaplar
8
Gösterim
137
Buraktarhan
B

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
53
Robots
24

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt