Liquid Keratin Saç Çıkaran Kullananlar Yorumları

C

Chemist

Üye
Mesajlar
77
Tepkime puanı
1
Saç dökülmesini önlemek, incelmiş saçları kalınlaştırmak için liquid keratin saç çıkaran serum saçlarınızı kökten uca besleyerek ölmemiş bütün saçlara faydalı besinler sağlayarak tekrar eski sağlığına kavuşmasını sağlar. Serum içindeki eşsiz bileşenler sayesinde saç kökü hücrelerini serbest radikal denilen zararlı toksit maddeleri azaltır. Saçların ömrünü uzatarak erken safhada dökülmelerin önğne geçer. Canlandırıcı erkisi sayesinde daha dolgun daha parlak saçlara kavuşmanızı büyük destek olur.

Liquid Keratin Arındırıcı Şampuan​

Şampuan içinde bulumam at kuyruğu bitkisi sayesinde saç foliküllerini besleyen, saç derisini canlandıran ve saç çıkmasına yardımcı olan organik bir içeriğe sahip bir şampuandır. Köylerdeki kan dolaşımını hızlandırarak saçların daha fazla oksijen ile vitaminler almasını sağlar. Ürün içşndeki keratin proteinleri ile saç yapısını güçlendirir. Keratin saçım temel yapı taşı olan bir maddedir. Eksikliğinde saçlarda incelmeler ve kola kırılmalar oluşabilir. Liquid şampuan içinde sentetik ve zararlı kimyasal katkılar içermeyen formülü sayesinde saça ve saç derisine zarar vermez. Sıradan saç bakım ürünlerinin saçta oluşturduğu sentetik ve silikonsu yapıyı derinlemesine temizleyerek saç derisinin nefes almasını sağlar.

Liquid Keratin Gözenek Açıcı Keratin İksir​

  • Gözenek açıcı keratin iksir saç köklerinde üç fazlı etkiye sahiptir.
  • Doğal nane ve mentol içeren formülü sayesinde tıkanmış saç gözeneklerini açar, saçın nefes almasını sağlar ve uygulanan serumun deri altına iletilmesini hızlandırır.
  • İçerisindeki E vitamini, keratin proteini, ısırgan otu, ardıç, biberiye, defne, buğday, at kuyruğu özleri ile saç hücrelerini besler koruma sağlar.
  • Gözeneklerin açılmasıyla Keratin Dip Bakım Yağı’nın emilime hazır hale gelen saç derisine tam anlamıyla işlemesini sağlar. Bu sayede henüz ölmeyen saçların tekrar saç oluşumunu destekler.

Saçları Onarıcı Saf Keratin Serum Sprey​

Rahat kullanımı bakımından sizlere kolaylık sağlayan sprey formundaki saf keratin proteinimiz yıpranmış, onarımı güç olan saçlara yeni bir form ve sağlık kazandırıyor. Saçalara uyguladığımız anda dolgunluk katar. Hacimli, parlak ve canlı saçlara süratle kavuşmanızı sağlar. Hızlı bir şekilde saç kurtarma konusunda uzman bir ürün. Özellikle boyadan yıpranmış ve yanmış, kırık saçları onarmada çok etkilidir. Düzenli ve doğru kullanımda onarıcı özelliği saçta kalıcı etkiye sahiptir. Deniz ve havuzda ve saçı boyamada etkisini asla kaybetmez. TUZ, alkol, sülfat tuzu, silikon, paraben, formaldehit ürün içinde bulunmaz. Yan etki yapmaz garantili bir üründür.

Saç Köklerini Besleyen Keratin Dip Bakım Yağı​

Saç köklerini beslemede keratin proteini, mersin, argan, sarımsak, çam terebentin, ısırgan tohumu ve avokado gibi saf içeriklerden üretilmiştir. Bu yağların her biri soğuk pres yöntemiyle ve özenle işlenmiştir. Saçı yağlandırmaz ve ağırlaştırma yapmaz.

Saç Çıkarıcı ve Güçlendirici Keratin Bakım Seti Kutu İçeriği;​

  • Arındırıcı Keratin Şampuan (350ML)
  • Gözenek Açıcı Keratin İksir (30ML)
  • Keratin Dip Bakım Yağı (50ML)
  • 540 İğneli Saç Çıkaran Titanyum GRT
  • Saf Keratin Serum Sprey (30ML)

Liquid Keratin Saç Çıkaran Kullananlar Yorumları

Arkadaşlar Liquid saç bakım serumunu yullananlar nasıl bir etki gördü iddia edildiği gibi saç çıkarıyor mu, dökülmeleri önlemede faydası var deneyimlerini paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
 
P

ParadoX

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Ürünü bir süre kullandım. Dökülmede azalma olmadı. Paranızı ziyan etmeyin. Aktardan 15 liralık karanfille hazırladığım kür bu ürünün yapamadığını yaptı.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
34
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
160
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
1
Gösterim
83
berke_gungorr
berke_gungorr
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
164
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
370
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
514
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt