Libien Saç Serumu Kullananlar Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Uzman
 • 321 Görüntülenme
 • 2 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Libien saç serumu saç dökülmesini önlemek, yeni saç oluşumu sağlamak, incelmiş saçlarda kalite artışı sağlayarak saç dökülmesinin önüne geçmeye yardımcı olur. Günümüzde saç dökülmesi prblemei kadın - erkek çoğu insanın ortak sorunlarından biridir. Saç dökülmesinin bilinen bir çok sebebi vardır. Bunların başında en sık görüleni genetik nedenlerden kaynaklanan dökülmeler, mevsimsel değişimler, yetersiz beslenme, hastalıklar, hormona değişimler, kullanılan ilaçlar, yaşam tarzı, saç kıran, saç uygulanan spreyler gibi sebepler sıralanabilir. Tedavisi en zor olan dökülme tipi olan genetik yatkınlık sonucu saç dökülmesinin çözümü için kullanıcılar genelde DHT hormonu engelleyici ilaçlara yönelirler, minoxidil gibi saç losyonları düzenli kullanılarak dökülmeler azaltılabilir. Bazı kullanıcılar ise bu tip yan etkisi olan hormonal azaltım etkisi yapan ilaçlar kullanmaktan kaçınırlar. Bu gibi durumlarda yan etkisi olmayan serum yada losyonları tercih edebilirler.

Libien saç serumu erkek ve kadınlar için üretilmiş güçlü bileşenler ile formül edilmiş bir içeriğe sahiptir. Kadınlar için ayrı erkekler için ayrı olarak 2 farklı tipte üretilen bu saç serumu saç yapısını korumak ve kökleri geliştirmek için özel olarak hazırlanmıştır. Libien saç serumu içindeki peptitler ile aktif bileşenler saç için gösterdiği geliştirici etki klinik araştırmalarca ispatlanmıştır. Yüksek teknoloji öğeleri barındıran eşsiz formül daha ilk kullanımda itibaren saç keratinize ederek saç için gerekli olan büyüme ve geliştirme ortamını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Libien Saç Serumu Saç Etkisi​

 1. Genetik kaynaklı saç dökülmesini önleyerek saç kaybını en aza indirgemeyi sağlar kellik oluşmasının önüne geçer.
 2. Saç köklerindeki serbest radikal denilen zararlı toksinleri arındırarak kökleri rahatlatır, tıkanmayı açar.
 3. Dökülmüş saçların hücrelerini uyandırarak yeni saç oluşumuna katkıda bulunur.
 4. Saçları besleyen kılcar damarlardaki kan dolaşımını hızlandırarak saçları daha kaliteli uzamasını teşvik eder.
 5. Saçları besler daha hızlı saç uzamasını sağlar.
 6. İlk kullanımdan itibaren saçlara hacim, dolgunluk ve sağlıklı görünüm kazandırır.
Libien saç serumu üstün içerikli formülü ile köklerde dht oluşumunu engelleyerek genetik dökülmeyi önlemeye çalışır. Saç hücrelerini uyandırarak dökülmüş ve incelmiş saçların uzamalarını daha sağlam saç teli oluşmasını sağlar. İçeriğindeki zengin bileşenler ile saç köklerinin ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlayarak hızlı saç uzamasına yardımcı olur.

Libien Saç Serumu.PNG

Libien Saç Serumu Nasıl Kullanılır​

 • Kullanmadan önce ürün şişesini çalkalayın.
 • Temiz kuru saç derisine uygulayın.
 • Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damla damla damlatarak deriye yayın.
 • Damlatılan her bölgeye hafif dairesel masaj hareketleri yapın.
 • Serumu uyguladıktan sonra en az 6 saat saçlarınızı yıkamayın.
 • Libien saç serumu düzenli kullanılmalı ve en az 3 ay ara vermeden kullanılması tavsiye edilir.

Libien Saç Serumu İçindekiler​

Aqua, Alcohol, Panthenol, Butylene glycol, PPG-26-Buteth-26, Peg40 hydrogenated Castrol Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Bi-otinoyle Tripeptid, Xanthan Gum, Hydrolyzed Keratin, Triticum Vulgare Germ Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Rosmari-nus Officinalis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethyexyglycerin, Potassium Sorbate.

Libien saç serumu 50 ml fyatı 179 tl.
 
M

Madenci

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Özellikle bu tarz ürünler çokda etkili olmadığını düşünüyorum günü kurtarmak sanırım
 
P

Pua

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Bu serumu 3 aydır kullanıyorum dökülmeyi biraz önlediğini söyleyebilirim ancak saç çıkaracak diye bir umudum yok. Tam sonuçlarını görmek için 6 aylık kullanımdan sonra görülür söylediler. İyi yönlerini yazayım saçlarımda ki yağlanmayı önledi, genel bir canlanma hissettim diyebilirim, olumsuz tarafları losyon çok çabuk kuruyor, saçsız alanlarda hiç aktiflik yok, saç diplerinde kaşıntı yapıyor şimdilik gördüğüm etkiler bunlar. 6 ay kullanırmıyım bilemiyorum.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt