Leger Saç Serumu Kullananlar Yorumları

E

erco

Üye
Leger saç serumu kullananlar olduğunu satış mağazalarında görünce forumda aynı ürünü kullanan var mı diye sormadan edemedim sevgili arkadaşlar, saçlarımız için gün geçmiyor ki bir çok farklı ürünler çıkıyor ve bu ürünler hemen hepsi genetik dökülmesi olanlar için bir fayda sağladığını göremiyoruz. Leger saç serumu kullanıcı yorumları trendyol satış mağazasasında var ortalama 74 tane falan yorum yapılmış lakin forumda ve başka yerlerde okuduğum için bu yorumlar bazen gerçek bazende yorum satın alınma yapılabiliyormuş.
leger saç serumu.png

Leger Saç Serumu Kullanıcı Yorumları​

Leger saç bakım ürünü ve saç çıkartıcı ürün olarak kullanıcılar tarafından yorumlar yapılmış hatta yorumların bir tanesi şöyle ; Hızlı kargo ve hediye için teşekkürler öncelikle kullanmaya başlayalı hafta oluyor alın bölgemde kellik olduğu için sipariş oluşturmuştum hafif kökleri belirginleşti bile çok umutluyum çıkacağından tavsiye ederim. Gün geçtikçe yorumu güncellerim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
E

erco

Üye
Leger saç serumu satın almış kişilerin yorumları ekran alıntısı alıyorum ve paylaşıyorum arkadaşlar.
leger kullanıcı yorumları.png

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
62
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
94
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt