Konazol Şampuan Egzamaya İyi Gelir mi?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Semih
 • 2K Görüntülenme
 • 4 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Konazol şampuan egzamaya iyi gelir mi, yağlanmayı, kaşıntıyı, kepekği geçirir mi, bu şampuan hekim kontrolünde kullanılması gereken birçok özelliğe sahip olan bir şampuandır. Bu şampuan ile sizler de saçınızın birçok problemini çözebilirsiniz. Ancak çözüm esnasında yanlış kullanım sonucu bazı problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bunun için en doğru şekilde kullanmanız gerekmektedir. Konazol medikal şampuan, kullanıcıları genellikle saçlarının sorunları çözüldüğü için memnun bir şekilde kullanım sağlamaktadır. Ancak tam doğru şekilde kullanmayı bilmeyen kişiler ise şampuanın yan etkileri ile uğraşabilirler. Siz de bu şampuan hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer aşağıda yer alan yazıları okuyabilirsiniz.

Konazol Şampuan Egzamaya İyi Gelir mi

Konazol Medikal Şampuan​

Konazol medikal şampuan alanında diğer şampuanlara göre çok daha etkili bir üründür. Birçok faydası bulunmaktadır. Sizler de doktor gözetiminde bu ürünü deneyimleyebilirsiniz.

 • Yağlı saçların daha az yağlanmasını sağlamaktadır.
 • Kepeklenmeyi en az duruma indirmede yardımcı olmaktadır.
 • Saç derisinde mantarlar var ise etken maddesi sayesinde kolayca tedavi etmektedir.
 • Ayrıca saç dökülmelerini de azalttığı gözlemlenmiştir.
Buna ek olarak daha birçok alanda da şampuanın faydaları tespit edilmiştir. Siz de eğer bu sorunlardan şikayetçiyseniz doktorunuzun tavsiyesi ile bu ürünü kullanmanız tavsiye edilir.
Ancak bu ürünü kullanırken çok sık kullanmamalı, dozlarını arttırmamalısınız. Ek olarak 15 günlük kullanım süresini de aşmamanız gerekir. Eğer ki bu kurallara uyulmaz ise yan etkiler ile karşılaşmanız çok olağan bir durum olacaktır.

Konazol Şampuan Kullananlar​

Konazol medikal şampuan kullanmadan önce birçok kullanıcı başka bir kişiye danışmak istemektedir. Çünkü etkili bir ürün olduğundan dolayı yan etkileri insanı korkutabiliyor. Bu yüzden de birçok hasta daha önceden Konazol şampuan kullananlar ile iletişime geçmek istemektedir. Genel olarak memnun kalan hastalar, şampuanın tedavi edici etkisinden faydalanmıştır. Sizler de çevrenizde yer alan bu şampuanı kullanan kişileri soruşturarak etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. Daha önceden bu şampuanı kullanan kişilerden yorum almak sizin için faydalı bir durum olacaktır. Çünkü genel anlamda baktığımızda kullanıcıların ne gibi durumlar ile karşılaştığını bilmek, nasıl hamleler yapmamak gibi tavsiyeler hastalar için bilinçlendirici adımlar olacaktır. Her ne kadar desteği Konazol şampuan kullananlar arasında bulmak isteseniz de en doğru bilgiyi size bu şampuanı tavsiye eden hekiminizde alabilirsiniz. Hem kullanım koşullarını hem de kullanmanızın gerekip gerekmediğini sizlere hekiminiz söyleyecektir.

Konazol Şampuan Muadilleri​

Piyasada her ne kadar Konazol medikal şampuan aktif olarak kullanılsa da zaman zaman muadillerini de kullanmamız işimizi görebilir. Çünkü bu şampuan kadar etkili olmasa da yan etkileri de bu kadar ağır olmayan şampuanlar kullanmanız gerekebilir. Bunun için de Konazol şampuan yerine muadillerini kullanmanız gerekebilir.

 • Ketoral şampuan
 • Fungoral şampuan
 • Nizoral şampuan
 • Ketoderm krem
 • Konazol krem
Yukarıda yer alan maddelerdeki şampuan ve kremleri kullanmanız da sağlığınız açısından çok avantaj sağlayacaktır. Eğer ki olur da bir sorun yaşıyorsanız saçınız ile ilgili Konazol medikal şampuan kullanmak yerine bu muadillerini de deneyebilirsiniz. Ancak bu muadilleri de kullanırken mutlaka doktorunuza sormalısınız. Farklı ürün kullanımı da bazen yanlış sonuçlara yol açabilmektedir. Belki de Konazol şampuana alerjiniz olmasa da muadillerinden birine alerjiniz olabilir. Bunun için en doğru tavsiyeyi hekiminizden almanız gerekir. Eczanelerde de zaman zaman bu şampuanlara ulaşamayabiliriz. Bu durumda da yapılması gereken şey muadillerinden faydalanmak olacaktır. Ya da Konazol medikal şampuan temini için eczane yönetimi ile görüşebilirsiniz. Kendileri sizlere bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır. Eczacılar da ilaç konusunda yetkin ve bilgili olduğundan dolayı sizlere en uygun tavsiyeyi verecektir.
 
rooney43

rooney43

Üye
Mesajlar
195
Tepkime puanı
6
Konazol şampuan kullanan kişi saç dökülmesi yaşıyor ise haftada 1 defa kullanmalı saçında bulunan saç dökülmesi sebeb veren rahatsızlık gözle göremediğimiz için
 
E

edias

Üye
Mesajlar
90
Tepkime puanı
1
Konazol şampuan kullanan kişi saç dökülmesi yaşıyor ise haftada 1 defa kullanmalı saçında bulunan saç dökülmesi sebeb veren rahatsızlık gözle göremediğimiz için
Kendi kullanım sitesinden açıklamasında 3 ile 5 dk bekletin diyor
 
U

Ugur

Üye
Mesajlar
21
Tepkime puanı
0
Yaklaşık 5 aydır konazol şampuan egzama için kullanıyorum çok etkisli bir şampuan düzenli kullanırsanız kısa sürede geçiriyor. Haftada 3 kere saçlarda 5 dakika bekleterek yıkamanız gerekiyor.
 
A

Abdulhamit

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Konozal şampuan cildiye doktorlarının saç kıran olsun egzama olsun bu gibi saçlı deride rahatsızlıklerı için önerdiği bir şampuan diyebilirim. Nizoral şampuan ve ketakonal şampuan bu gibi şampuanlar var.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt