Kolajen Hapı Kullananlar Yorumları Nasıldır?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 164 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

Esra

Üye
Kolajen hapı kullananların yorumlarını sizler için hazırladık kullanacak misafirlerimize ön bilgilendirme olacaktır. Kollajen cildimizin esnek, yumuşak, gerin ve genç görünmesini sağlayan en önemli yapı taşlarından birisidir. Kolajen sadece insanlarda ve hayvanlarda üretilen bir proteindir. Sağlıklı bir insan için bir hayli önemli olan bu proteini kemik sağlığından tutunda, organlarda ve özellikle de cilt sağlığının korunması için gereklidir. Kolajen insanlarda kendiliğinden üretilen bir proteindir ancak yaşın ilerlemesiyle birlikte vücutta üretim seviyesi ciddi derecede düşüş göstererek cildin sarkmasına neden olur. Kolajen üretimi 25 yaş sonrası giderek azalmaya başlar, hava koşulları güneş ışınları, çevresel etkenler, sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve sigara içmek gibi sebeplere bağlı olarak üretimi daha hızlı olarak azalış gösterir. Kolajen seviyesi üretimi azalmasıyla birlikte ciltte kuruluk, selülit oluşumu, deride elastikiyet kaybı, geginliğin azalması gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkar. Bu tür problemlerin olmaması için cilt sağlığı ile güzelliğin koruması için kolajen takviyesi şarttır. Sizler için derlediğimiz kolajen kullanmış kişilerden bir kaç yorumlar.

Kolajen Hapı Kullananların Yorumları​

Merhaba arkadaşlar ben 2 kutu kolajen hapı kullandım ilk başlarda faydasını görmüyorum zannettim ama zamanla etkisini görmeye başladım. Cilt lekelerimde azalma, göz altı ve yüz kırışıklıklarımda azalma ile göz altı morluklarım baya azaldı. Kolajen hapına başlamadan önce fotoğraf çektiydim şimdi yeni fotoğrafı karşılaştırınca farkı net olarak anladım, cildim biraz ışıldamış doğallık gelmiş, arkadaşlarımda farkı anladı ne kullanıyorsun demeye başladılar. İnsan kendini sürekli aynada bakınca pek anlamıyor farkı sanki botoks yapılmış ve güzel bakım yapılmış bir cildim var gibi görünüyor. Sizlerede mutlaka kullanmanızı öneriyorum alıken içinde amino asitler olan yüksek dozlu bir ürün tercih etmenizi öneriyorum. Mutlaka kullanmadan önce fotoğrafınızı yakında çekin sonra karşılaştırma yaparsınız. Amino asitler, cilt hücrelerinde kolajen alınımının daha etkili olmasını sağlıyormuş. Ürün tercihiniz Shiseid markasını kolajen hapını bulursanız alın. Ben faklı bir markayı geçmeyi düşünüyorum değişiklik olacak mı acaba.

Selamlar, bundan 2 yıl önce kolajen haplarını duymuştum forumlarda kullananların yorumlarını okuyarak denemek istedim yılda 2 periyot olarak olarak her periyot 3 ay sürdü, düzenli olarak kullandım genelde akşamları yemekten 3 saat önce yada uyumadan 1 saat önce içtim. Haplar bittikten sonra sıvı formda olan kolajen denemeyi düşünüyorum. Cildimde inanılmaz bir güzellik kattı, kırışıklıklarım azalınca etkisini gördüm hatta ameliyat olmuştum kısa sürede iyileşme gösterdi banamı öyle geldi anlamadım. Kullandığım kolajen hapı hyaluronik asit içeriyordu.

Benim kullanma sebebim dizlerimde ve ayak bileğinde ağrılar vardı sürekli bileklerimde yürürken ağrılar olmasından dolayı kolajen hapına başladım. Dizlerimde ağrı kesici etki gösterdi açıklamalarda böyle bir şey yazmıyordu, bileklerimde ve topuğumdaki ağrılar azaldı, fizik tedavi yapıyordum doktorum tavisye etmişti. Keşke ilk günden itibaren kullansaydım diye kendime kızdım araştırma yapmamıştım hiç.

Kızlar 38 yaşına girdim ve cildimde soluk görüntü ve cilt çizgileri belli olmaya başladı canım sıkılıyor gittikçe 35 yaş sendromu derlerya bende o moda girdim ama kendime bakmaktan geri durmadım. Genç görünmek için beslenmeme son derece dikkat ederim fazla yemek yemem, bu aralar kolajen hapıda kullanıyorum nedense kendime bir güven geldi 6 aydır düzenli kullanırım cildimi gerdi resmen ellerimde yüzümde fark edilir derecede etki etmeye başladı kullanmaya devam etcem genç görünmek istiyorsanız mutlaka tavsiye ederim. Bir diyetisyen kolajen içeren besinleri tüketmek son derecede cilde ve kemiklere faydalı olduğunu söylemişti. Bende kolajen içeren çorbalar hazırlayıp ailecek içiyoruz.

Kolajen hapı kullanıyorum ve memnunum. Kolajen kullanımı ile ilgili şu bilgileri vereyim; Kolajen, vücudun kendiliğinden ürettiği lifli bir protein türüdür. Bazı gıdaların tüketimi ile kolajen seviyesini arttırmak mümkündür. Kırışıklık oluşumunun azalması, cildin esnek bir yapıya sahip olması, vücutta depolanan yağ dokularının azaltılması ve böylece kalp hastalıkları riskinin düşürülmesi, göz sağlığının korunması, eklem ağrılarının giderilmesi, sindirim faaliyetlerinin düzenlenmesi, kemik yapısının güçlenmesi ve karaciğer sağlığının korunmasında etkilidir. Kolajen barındıran besinler ise et, kemik suyu, balık, kereviz, kırmızı sebzeler, kırmızı meyveler, sarımsak, yeşil zeytin, muz, salatalık, ıspanak, lahana ve patlıcandır. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak, sigara kullanma alışkanlığı ve şeker tüketimi kolajen üretiminin azalmasına sebep olur.

Bende kolajen kullanıyorum ve çok faydasını gördüm cildim inanılmaz derecede parlamaya başladı ve yüzümdeki ince çizgiler açılmaya başladı, yine yüzümdeki akne lekeleri çok düzeldi, elimdeki güneş lekelerim çok açıldı.

Annemde kolajen benden daha önce kullanmaya başlamıştı onun yüzünde lekeler vardı kullandıkça iyice rengi açıldı, saçları sıklaştı ve yüzündeki kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaldı. Sadece 2 aylık kullanımda bu etkiler oldu. Kullanmaya ikinci haftada ciltte değişimleri görmeye başladık ben çok şaşırdım, bu arada ikimizin de enerjisi arttı ve sindirim sıkıntılarımız azaldı.

Bende Eczacıbaşı markasının selfit collagen hyaluronic asit içeren 30 tablet ürününe başlamıştım 1 ay oldu kullanalı cildimde ki ince çizgileri tok etmek için denemek istedim şuanki deneyimlerim işe yaradığı yönünde ciltte biraz sıkılaştırma yaptı ellerimde fark ettiğim bir durum normalde cildim kimyasal ürünlerden deterjan gibi hemen tahriş olur esnekliğini yitirirdi şimdi kısa sürede geçtiğini fark ettim sizlere zamanla tecrübelerimi aktaracağım.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
56
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
58
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
175
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
126
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
177
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
23
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
36
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt